Filter
Certificate
Řecko Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je krátká scholastická program, který pomáhá poskytnout studentům vzdělávání a odborné přípravy, které potřebují, aby nárok na povýšení v práci nebo doplnit své stávající studijní výsledky. Tyto programy jsou obvykle dokončena za méně než jeden rok.

Chirurgie je lékařskou specializací, ve které lékaři vyšetřují a léčí pacienty, kteří používají vyhrazené lékařské nástroje. Lidé, kteří se chtějí stát chirurgovými, obvykle studují teorie za různými zdravotními problémy a trénují praktickými metodami léčby těchto onemocnění.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Chirurgie, Řecko, Dálkové

E-Learning University of Athens

Cílem tohoto e-learningového programu je představit účastníky v oblasti nanodiagnostiky a nanochirurgie. ... [+]

Použití nanotechnologie v oblasti zdravotnických věd vyvolalo nové a velmi slibné aplikace v oblasti diagnostiky a invazivní terapie lidských onemocnění.

Vývoj nových nástrojů se zlepšenými zobrazovacími vlastnostmi by vedl k včasné identifikaci onemocnění. Imagingové nanotooly umožňují vizualizovat tumory pomocí neinvazivních i intraoperačních zobrazovacích přístupů.

Integrace nanotoolů s biologií vedla k vývoji diagnostických přístrojů, kontrastních látek, analytických nástrojů, aplikací fyzikální terapie a vozidel pro dodávku léků.

Program rozpracovává typy, charakteristiky, aplikace in vivo a in vitro a potenciály nanotoolů jako diagnostických činidel nebo biomarkerů při zobrazování rakoviny, neurofyziologických poruch, zobrazování očí a zobrazování kardiovaskulárních onemocnění.... [-]

Řecko Athény
Kontaktuj školu
Angličtina
10 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině