Veterinárních osvědčení

Existuje mnoho zdravotních osvědčení nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Certifikáty slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používají k překlenutí mezery mezi různými fázemi akademického studia, nebo poskytnout další odbornou přípravu a kvalifikaci. Tam jsou veterinární osvědčení v široké paletě předmětů v ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, Medicína, biochemie, Alternativní medicína, radiologie, první pomoc a mnoho dalších. Rozmanitost různých certifikátů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších veterinární osvědčení jsou uvedeny níže.

Newly added Healthcare Certificate

University of New Brunswick College of Extended Learning

Aplikační Program Analýza Chování Programu Certifikátu

Červenec 6, 2018
Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování.

NZMA

Nový Zéland Certifikát V Technice Lékáren (úroveň 5)

Červenec 3, 2018
Tato kvalifikace připravuje absolventy, aby zahájili kariéru v lékárně. Kurz zahrnuje učebny a praktické učení s rozsáhlým pracovním postupem v oboru lékáren.

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Postgraduální Certifikát V Demografii

Červen 11, 2018
Jedná se o jedinečný program, který nabízí odborné vzdělávání v populačních studiích, které kladou důraz na zdravotní a sociální epidemiologii.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo