Veterinárních osvědčení

Existuje mnoho zdravotních osvědčení nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Certifikáty slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používají k překlenutí mezery mezi různými fázemi akademického studia, nebo poskytnout další odbornou přípravu a kvalifikaci. Tam jsou veterinární osvědčení v široké paletě předmětů v ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, Medicína, biochemie, Alternativní medicína, radiologie, první pomoc a mnoho dalších. Rozmanitost různých certifikátů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších veterinární osvědčení jsou uvedeny níže.

Newly added Healthcare Certificate

University of Lethbridge

Absolvent certifikátu ve vedení zdravotnických služeb

Leden 17, 2019
Absolventský certifikát ve vedení zdravotnických služeb (GCHSM) je společně nabízen Dhillon School of Business a Fakultou zdravotnických věd. Tento certifikát je určen především pro jednotlivce s vysokoškolským vzděláním ve zdravotnictví nebo managementu, kteří pracují na plný úvazek a chtějí se dostat do (nebo nedávno prosadili) do řídící role.… [+] [-]

Touro Graduate School of Business

Pokročilý certifikát v oblasti řízení zdravotní péče

Leden 7, 2019
Naše pokročilé certifikáty v oblasti řízení zdravotní péče pokrývají trendy a problematiku řízení zdravotní péče, etiku, finanční řízení a informatiku.

American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Osvědčení o filosofii čínské medicíny

Leden 18, 2019
Cílem diplomu o filosofii čínské medicíny je představit pojmy a filozofie tradiční čínské medicíny. Tento certifikát program se skládá z pěti modulů v teorii a filozofii akupunktury.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo