Veterinárních osvědčení

Existuje mnoho zdravotních osvědčení nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Certifikáty slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používají k překlenutí mezery mezi různými fázemi akademického studia, nebo poskytnout další odbornou přípravu a kvalifikaci. Tam jsou veterinární osvědčení v široké paletě předmětů v ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, Medicína, biochemie, Alternativní medicína, radiologie, první pomoc a mnoho dalších. Rozmanitost různých certifikátů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších veterinární osvědčení jsou uvedeny níže.

Newly added Healthcare Certificate

American National University

Osvědčení Lékařské Pomoci

Únor 15, 2018
Naši lékaři jsou odborníci v oblasti zdravotní péče, kteří jsou kvalifikovaní v provádění běžných klinických a administrativních postupů pro zdravotnické zařízení, jako jsou lékařské ordinace a ambulantní kliniky.

E-Learning University of Athens

Kurs V Lidské Reprodukci

Prosinec 28, 2017
Kurz "Reprodukce člověka" zajišťuje vysokoškolské specializované vzdělávání v oboru biologie, genetika, reprodukční endokrinologie a žádá specialisty (gynekologové, endokrinologové, biologové, porodní asistentky, výzkumné pracovníky, zdravotní sestry apod.).

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Certifikát V Zaměstnanecké Terapii - Koncentrace Pokročilé Odborné Studie Pro Terapeuti Z Povolání A Rehabilitaci Rukou A Horních Končetin

Leden 15, 2018
Certifikát v odborné terapii je otevřen jednotlivcům s bakalářským, magisterským nebo doktorským studiem v oboru terapeutické terapie a nabízí dvě koncentrace: Advanced Professional Study a Hand and Upper Extremity Rehabilitation. Koncentrace v pokročilé profesní studii je zvláště zajímavá pro profesionální terapeuty, kteří se zajímají o rozšiřován… [+]í své kariéry, pedagogických pracovníků, administrátorů, klinických specialistů a školitelů a zkušených odborníků, kteří chtějí posílit své odborné znalosti. Koncentrace v rehabilitaci ruky a horní končetiny je určena pro praktikování terapeutů z povolání, kteří by rádi využili kursu k získání znalostí v oboru specializace v oblasti terapeutické terapie ruky a horní končetiny. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo