Veterinárních osvědčení

Existuje mnoho zdravotních osvědčení nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Certifikáty slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používají k překlenutí mezery mezi různými fázemi akademického studia, nebo poskytnout další odbornou přípravu a kvalifikaci. Tam jsou veterinární osvědčení v široké paletě předmětů v ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, Medicína, biochemie, Alternativní medicína, radiologie, první pomoc a mnoho dalších. Rozmanitost různých certifikátů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších veterinární osvědčení jsou uvedeny níže.

Newly added Healthcare Certificate

CSM Academy International

Certifikát v léčbě (až 95% financování WDA) v angličtině

Září 12, 2018
Cílem tohoto kurzu je poskytnout lidem, kteří již pracují nebo chtějí vstoupit do prostředí Společenství a sociálních služeb, dovednosti a znalosti potřebné k účinnému výkonu svých pracovních povinností v komunitním rozvoji, službách postižených, seniorních službách a terapeutických službách.

University of Southern California Gould School of Law

Online certifikát o dodržování zdravotní péče

Srpen 1, 2018
Osvědčení o dodržování zdravotní péče USC online je určeno pro domácí absolventy JD a zahraniční studenty, kteří se snaží zaměřit na dodržování předpisů pro zdravotnické instituce a organizace.

University of New Brunswick College of Extended Learning

Aplikační program Analýza chování programu certifikátu

Červenec 6, 2018
Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo