Care Leadership & Management Apprenticeship (standardní)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Toto učení je navrženo tak, aby podporovalo pracovníky na vyšší úrovni, aby mohli splňovat požadavky na služby a dodávky a vést nastavující pracovní sílu. Vyšší učni budou pracovat jako manažeři zaměstnanců a / nebo služeb obecně v rezidenčních a nebytových zařízeních. Cílem učňovského vzdělávání je poskytnout vám dovednosti pro zvládnutí komplexních požadavků na provozování systému zdravotní a sociální péče na vysoké úrovni. Budete rozvíjet své manažerské a časové manažerské dovednosti, abyste byli efektivním vůdcem.

S tímto kurzem jsou komponenty kombinovaným diplomem jak kompetencí, tak znalostí. Obsah kurzu je dodáván s některými skupinovými sezeními, některým online obsahem a vysokou úrovní podpory, která vám pomůže uspět.

Kurz se skládá z povinných a volitelných jednotek. Volitelné jednotky se budou konkrétně vztahovat k vašemu nastavení péče, aby se maximalizoval váš dopad na učení na pracovišti.

Témata zahrnutá do povinné skupiny jednotek zahrnují:

Podpora profesního rozvoje

Prosazování rovnosti, rozmanitosti a začlenění

Ochrana a ochrana zranitelných dospělých osob

Nábor a výběr

Vedení praxe zaměřené na člověka

Volitelné jednotky zahrnují širokou škálu předmětů:

Správa fyzických zdrojů

Porozumění tomu, jak řídit tým

Správa místních služeb

Vedení řízení přechodů

Rozvoj opatření pro podporu rodiny

Podpora jednotlivců na konci života

Podpora jednotlivců s více podmínkami a / nebo zdravotním postižením

Volitelné jednotky v kombinaci s jádrem jsou navrženy tak, aby vám umožnily přizpůsobit tuto kvalifikaci na vysoké úrovni vašim potřebám. Budete rozvíjet přenositelné a relevantní dovednosti pro moderní sektor zdravotní a sociální péče.

Jako učeň budete také muset do konce programu dokončit matematiku a angličtinu na stupeň 4 nebo úroveň 2, pokud již nebyl dosažen. (Pokud je to váš případ, musíte být schopni prokázat všechny předchozí známky.) Matematika a angličtina budou součástí vašeho studijního programu a v případě potřeby budou obsahovat i online podpůrné materiály a kurzy.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Petroc College of Further & Higher Education is committed to driving forward educational success in further and higher education. We are extremely passionate about raising the aspirations, knowled ... Čtěte více

Petroc College of Further & Higher Education is committed to driving forward educational success in further and higher education. We are extremely passionate about raising the aspirations, knowledge, and skills of individuals, communities, and businesses in Devon and beyond. Méně
Petrockstow , Petrockstow + 1 Více Méně