Read the Official Description

65431_65137_imgpsh_fullsize7.jpg

LICENCE v pravidelném fyzikální terapie vydané Semmelweis University (State University), navrhoval LUde.S. Campus Lugano (Švýcarsko), se koná po dobu čtyř let (240 créditsECTS), na plný úvazek, a zahrnuje 1500 hodin klinické praxe v nemocnicích, na klinikách a v rehabilitačních centrech v zahraničí, včetně Francie. Student může navrhnout umístění pro klinické stáže; Potvrzení této struktury bude ponecháno na uvážení Semmelweis University. Účast je povinná, na plný úvazek, od pondělí do pátku v Luganu (Švýcarsko).

Toto školení začne v pondělí, 24. září 2018.

Zahajovací ceremoniál se bude konat Pondělí 01.10.2018.

Studenti postupují studijního oboru v fyzioterapie programu zcela v Luganu, včetně státní zkoušky. Jazykem kurzů prvních třech semestrech, je francouzská; Po studentů navštěvovat lekce v italštině.

Maximální počet studentů pro tento diplom je omezen na 80 test vstupné bude založen na pořadí zápisu. Žádosti budou řazeny podle pořadí jejich přijetí za předpokladu, že jsou splněny stanovené požadavky na registraci (včetně zaplacení registračního správního poplatku ve výši CHF 1400). Pro přístup k výcviku musí uchazeči složit zkoušku způsobilosti (neselektivní).

Další test vstupné se bude konat 02.3.2018.

Je to velmi jednoduché se zaregistrovat: jednoduše vyplnit formulář na této stránce https://www.uniludes.ch/test-cursus-en-physiotherapie-semmelweis/et formalizovat registraci placení poplatků registrace testu ve výši 750 franků. (Obdržíte bankovní údaje na e-mailovou adresu uvedenou ve formě poté, co ji potvrdíte).

Kurz začíná, když je dosaženo minimálního množství.

www.physiotherapie-ludes.ch

Program taught in:
Italština
Francouzština
This course is Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date