Přečtěte si oficiální popis

Popis kurzu

Rozvíjet své dovednosti a znalosti sociální péče prostřednictvím směsi založené na práci učení a vyučování ve třídě, na naší populární BSC (Hons) v oblasti zdraví a řízení sociální péče.

Tento kurz vám poskytne up-to-date dovedností, znalostí a odborných znalostí, aby vám pomohou přinést skutečnou hodnotu vašeho pracoviště. Studium na nich vám pomůže rozvíjet osvědčené postupy a dá vám zkušenosti z práce v rámci meziresortní kultury.

Budete doporučuje přemýšlet o své práci, pokud jde o svých vlastních hodnot a morální rámec. Budete mít možnost si prohlédnout klíčové problémy v sektoru prostřednictvím týmové aktivity, individuální studium a praxi.

BSc (Hons), ve zdravotnictví a sociální péče řízení Kurz rozšiřuje studií prováděných na úrovni Foundation Studijní a pokračuje zlepšit své dovednosti.

Moduly zahrnují:

  • Důkazy v praxi - Kritická praxe - Inter-agentura a pracovní partnerství - Advanced Research Methods - práce, pod dohledem školitele.

Témata zaměřená na nedávné studenty zahrnují psychologické strategie, řízení své kariéry, srovnávací (evropské) dětské a sociální péče.

Výuka a hodnocení

Posouzení je přes ročníkové práce, testy znalostí a porozumění a písemných prací. Výuka a učení se prostřednictvím směs přednášek, pod dohledem diskuse, práce v malých skupinách a prezentace.

Progrese příležitosti

Po ukončení vašeho BSc (Hons) byste mohli postupovat do doktorského studia, jako je magisterský titul v oboru sociální práce a PGCE.

Kariérní postup

Tyto kurzy otevírají řadu profesní dráhy v oblasti zdravotnictví a sociální péče odvětví, např registrovaný manažer dětí / nastavení pro dospělé, nebo na podporu rodiny pracovníka. a dá vám možnost jeden den práce v manažerské nebo dozorčí kapacity.

Vstupní požadavky

Chcete-li vytvořit místo na BSc (Hons) stupně, je třeba, aby dokončili FDA ve zdravotnictví a sociální péči studií nebo příbuzného oboru, nebo mají příslušnou HND.

Starší studenti, kteří nesplňují tyto formální požadavky na vstup jsou vítány platit, pokud se prokáže, svůj zájem & zkušenosti v oboru.

Vzhledem k povaze těchto kurzů, budete muset podstoupit Zveřejňování a blokování kontrolu Service (dříve známý jako CRB) před zahájením jakéhokoliv umístění práce.

Záznam z předchozího vzdělávání

V rámci systému známého jako "uznávání předchozího vzdělání", můžete mít nárok požadovat kreditů pro příslušné kvalifikace již získané. Prosím, obraťte se na vysokou školu, aby diskutovali o kritéria způsobilosti, postup a dokumentace potřebné pro podporu jakýkoliv nárok.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Somerset College »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
9,500 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date