BSc v ošetřovatelské praxe (vyznamenání)

The Open University

Popis programu

Read the Official Description

BSc v ošetřovatelské praxe (vyznamenání)

The Open University

BSc v ošetřovatelské praxe (vyznamenání)

Pokud jste registrovaná zdravotní sestra, tento stupeň nabízí praktický způsob, jak vzít svou kariéru vpřed, tím, že umožňuje, aby zvýšily na diplom a zároveň pokračovat vydělat. Jeho flexibilní, modulární přístup je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám sester pracujících v celé řadě nastavení a specialit, jak v NHS a nezávislých odvětvích. Studijní možnosti zaměřit se na klíčové oblasti moderního ošetřovatelství - vedení; stárnutí a průběh života; a veřejné zdraví.

Tento top-up míry vám úvěr pro stávající ošetřovatelské kvalifikace (převodem). Většina studentů s DipHE kvalifikaci obdrží maximální výši převedených úvěrů (240 kreditů), které jim umožní spustit program na Stage 3. Pokud však dostávají méně, než je maximální částka, může být nutné provést další moduly na 2. stupni.

Budete muset poskytnout důkaz o aktuální zápis do ošetřovatelství a porodní asistence Rady (NMC). Klíčové vlastnosti předmětu:

 • Zvyšuje vaši odbornost, aby splňovaly složitých problémů současné zdravotní péče praxi
 • Vám pomůže kriticky uvažovat o své vlastní praxi
 • Kultivuje přístup na člověka pro práci s uživateli služeb, jejich pečovatele a rodiny
 • Zkoumá, jak své učení může přispět ke zlepšení praxe založené na důkazech.

Vzdělávací cíle

Stupeň si klade za cíl:

 • poskytují přístup k flexibilní studijního programu, který umožní registrovaným sestrám zůstat dílo založené
 • upevnit a navázat na dosavadní odborné a akademické učení zkušeností
 • rozvíjet jejich individuální ošetřovatelskou praxi a přispět k jejich cestě celoživotního učení
 • výzva registrované zdravotní sestry, aby kriticky zhodnotit odborné argumenty, důkazy, znalostí a současné praxi, na nichž s cílem přispět k rozvoji ošetřovatelství
 • pomáhat registrovaných zdravotních sester k získání kvality a přenositelné dovednosti potřebné ke splnění požadavků na kvalifikaci na diplom úrovni a také v oblasti zaměstnanosti jako absolvent zdravotní sestra.

Poplatky

Věříme, že cena by neměla být překážkou pro dosažení svého potenciálu. To je důvod, proč jsme těžké udržet náklady na studium v ​​co nejmenší práci a mají širokou škálu flexibilních způsobů, jak platit za pomoci šířit, nebo dokonce snížit náklady. Poplatky za studium zahájené v akademickém roce 2014/2015 jsou:

 • Poplatky se hradí na základě module-by-modul - nebudete muset platit za celou dobu Vašeho kvalifikačního předem.
 • Pokud se stejně jako většina studentů OU studovat na částečný úvazek, budete studovat v průměru 60 kreditů za rok - budete studovat po dobu šesti let k dokončení studia. Náš typický poplatek 60 kreditů 2632 libra.
 • Náš současný poplatek je 5.264 liber - na základě 120 kreditů studia - což je ekvivalent jednoho roku denního studia.
 • Celkové náklady na zvolené kvalifikaci v současné době začíná od 15.792 liber na základě našich současných poplatků.

Poznámka: Ceny jsou předmětem změny.

Jak dlouho to trvá?

 • Denní studium - 4 roky
 • Na plný úvazek - 2 roky
 • Časový limit - 16 roků

Kariéra relevance

Tato kvalifikace umožňuje registrovaným sestrám zvýšit své kariérní vyhlídky tím, že pohybuje na stupni úrovně kvalifikace. Jako kojící kariéry přejít na postgraduální pouze vstup, pomůže vám rozvíjet své znalosti ošetřovatelské role a posílit svou budoucí zaměstnatelnost.

Vstupní požadavky

Chcete-li zaregistrovat na této kvalifikaci, budete muset mít diplom vysokoškolského vzdělávání v ošetřovatelství nebo registrovaná zdravotní sestra kvalifikaci.

Pokud váš DipHE v ošetřovatelství byla udělena The Open University, můžete nás kontaktovat se zaregistrovat na tomto stupni. Pokud jste studoval jinde, budete muset požádat o převod úvěru na úhradu předem Stage 3 požadavky tohoto stupně. Vaše žádost bude posouzena, a pokud existuje nějaký nedostatek úvěrů na 2. stupni, budete muset vytvořit vhodný studijní plán odvozené ze seznamu způsobilých Stage 2 moduly.

Musíte také poskytnout důkaz o aktuální zápis do ošetřovatelství a porodní asistence Rady (Aktuální NMC PIN). Pokud jste studoval v některém z členských států EU / EHP, a je státním příslušníkem těchto států, budete mít nárok žádat o NMC registrace (s výhradou NMC předpisů).

Budete také muset být zběhlý v angličtině, na úrovni IELTS 6,0. Pokud si nejste jisti, budete moci vzít zdarma test angličtiny jako součást registračního procesu.

Přečtěte si více o tomto programu najdete na internetových stránkách Open University zde

This school offers programs in:
 • Angličtina
The Open University
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Duration
Délka trvání
1 - 16 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Dates