Kandidáti, kteří hledají pro přijetí do programu, který vede k Bachelor of Pharmacy (B.Pharm.) Stupeň musí splňovat minimální požadavky vstupu univerzity. Kromě toho platí následující požadavky na College of Pharmacy.

100 Level (Pre-Degree)

Pro přijetí do 100 úrovní (Pre-Degree) uchazeči musí projít anglického jazyka, matematiky, fyziky, chemie a biologie na kreditní úrovni v západoafrické vysvědčení (WASCE), Senior Secondary School Certificate Examinations (SSCE) nebo GCE "O" Level nebo její ekvivalent na nejvýše dvě zasedání, a kde přijatelná přihrávka Matrikulace zkouška univerzity použitelné.

200 Level (Direct Entry)

Kandidáti, kteří hledají přímý vstup Vstup na 200 úrovni programu musí kromě výše uvedených požadavků, mít alespoň bakalářský titul (2. třída Hons. z uznávané univerzity) v chemii nebo biologii nebo prošly fyziky, chemie a biologie nebo zájemcům, kteří prošli botanika místo Bilogy nebo zoologie lze uvažovat o přijetí. Úspěšné absolvování matematiky nebo statistiky na GBE "A" Level může být přijímán namísto fyziky. Úspěšné na HSC General knihy mohou být přijaty namísto úvěru anglického jazyka na GCE "O" úrovni nebo WASC / SSCE.

požadavky Titul

Kandidáti přijat do Bachelor of Pharmacy (B.Pharm.) Stupeň kurz musí: 1. Postupovat podle schváleného studium po dobu minimálně pěti akademických sezení (pro ty přijat do 100 úrovní) nebo čtyř akademických sezení (pro ty přijat do 200 úrovně); absolventi nebo vysokoškoláci z jiných vysokých škol s kvalifikací schválených Senátu Igbinedion univerzity, Okada může být povoleno dokončit požadavky na promoci na vysoké škole po dobu nejméně dvou akademických sezení následujících po imatrikulaci.

  1. V souladu s takovými dalšími předpisy a požadavky, které mohou být předepsány. Všichni kandidáti jsou povinni absolvovat minimálně 75% z každého předepsaného kurzu, aby byly způsobilé k vyšetření.

  2. Vyšetřovací Uspořádání: Všechny end-of-kurzu vyšetření se uskuteční na konci každého semestru. Kromě písemné zkoušky, kurz vyšetření může zahrnovat orals a / nebo praktické.

Výjimky: 1. Matematika: Kandidáti, kteří prošli matematiky na pokročilé úrovni (GCE nebo HSC nebo univerzita 100 Level matematiky samozřejmě mohou být vyňaty z matematiky na 200 úrovni.

  1. Fyziologie, anatomie a biochemie: Kandidáti, kteří prošli tyto kurzy na 200 úrovni Igbinedion univerzity, Okada nebo držitelů studijních u těchto jedinců mohou být osvobozeny od těchto kurzů podle potřeby.

  2. Obecné Studie: Kandidáti, kteří již mají za sebou obecných studií průběh Igbinedion univerzity, Okada nemusí být vyžadována registrace u těchto kurzů.

Průběžné hodnocení

Průběžného hodnocení během semestru mohou tvořit součást koncové samozřejmě třídění. Jeho celkový příspěvek nesmí překročit 25%.

Pokrok v průběhu programu

Vhodnost studentů pro přechod od jednoho roku do programu k druhému, a absolvování budou určeny dostatečné úrovni z práce v kurzu a zkoušek. Minimální uspěl ve všech předmětů na 200 - 500 množství musí být 50% s výjimkou lékáren zákona a výdej přezkumů, kde uspěl činí 60% (požadavky lékárníků "Rada Nigérie). Uspěl na 100 předmětů na úrovni činí 40%. Všechna rozhodnutí týkající se vývoje studenta podléhá schválení Senátu na doporučení rady studií College of Pharmacy.

Poslední rok (500 úrovní), studenti jsou povinni opakovat všechny neúspěšné předměty jako přihrávkou do všech kurzů B.Pharm. Studijní program je povinné před tím, než může student absolvovat. Za normálních okolností, žádný kandidát musí být umožněno, aby trvat déle než sedm akademických sezení (včetně předběžného Udělen) pro dokončení B.Pharm. studijní program.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Igbinedion University, Okada »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date