Přečtěte si oficiální popis

Umělé kyčelního a kolenního kloubu, krevní cévy a náhradní srdeční chlopně, umělé zuby a náplně, kontaktní čočky, moderní systémy dávkování léčiv a tkáňové inženýrství jsou jen některé z rostoucího počtu žádostí o biomedicínských materiálů.

Tento titul Vám nabízí možnost získat komplexní zázemí v lékařské vědě a inženýrství materiálů pro opravu nebo výměnu poškozené, nemocné nebo chybějící tkáně v lidském těle. The Biomedical Materials Science Kurz Je jedním z mála kurzů zaměřených rovněž na biologické a materiálové vědy a našich absolventů se proto najít pracovní příležitosti v širokém spektru oblastí souvisejících s lékařských a stomatologických věd.

"Tak dlouho, jak lidé nemohou nahradit ztracenou tkáň jako mloka, vývoj biomateriálů a biomateriálů na bázi tkáňové inženýrství lešení bude mít zásadní význam pro blaho stárnoucí populace. Charakteristika a vývoj nových biomateriálů je to, co Biomedical Materials Science samozřejmě je. "Dr. Mike Hofmann, biomateriály výzkumník také jen" biomateriálů Course ", program je multidisciplinární a učil v několika odděleních, včetně stomatologie, medicíny a metalurgie a materiálů. Kurz je soustředěn kolem biomateriály jednotce je jedna z hlavních výzkumných jednotek v rámci školy zubního lékařství, který spojuje klinickou práci s klinicky i vědecký výzkum. Naše nejmodernější laboratoře jsou založeny na zcela novém Dental Hospital.

První rok

Budete studovat strukturu a vlastnosti materiálů - včetně polymerů, keramiky a kovů - anatomie, fyziologie, úvod do buněčné a molekulární biologie a bakteriologie, spolu biomechaniky a obecný úvod k rozvoji a klinické použití biomateriálů. První rok také zahrnuje studium dovednosti Kurz poskytuje tak základní pracovní znalosti o využití vyhledávačů, IT a statistiky. Všude tam, kde je to možné, přednáška materiál je vyztužen praktických cvičeních. Po skončení zkouškového období v létě budete navštívit místní nemocnice, kde budete pozorovat, například hip nebo náhrada kolenního kloubu operace provádí.

Druhý rok

V tomto roce zaměřit se na reakce těla na biomateriálů, jak jsou tyto materiály navrženy a vyrobený do složek, které mají být použity v lékařských aplikacích. Dozvíte se také o faktorech, které ovlivňují výkonnost biomateriálů v provozu. Moduly zahrnují buněčné a molekulární biologie, ortopedické a dentální biomateriály, mikroskopie, infekci a imunologie a materiály design. Praktické sezení vám dá další zkušenosti manipulaci a testování biomateriálů.

Třetí rok

Váš poslední rok vám dává možnost zapojit se do nejmodernější probíhajícího výzkumu v rámci svého rozsáhlého dvousemestrálního poslední rok výzkumného projektu. Dozvíte se více o tkáňovém inženýrství a biomateriálů design, rozvíjet své laboratorní a řízení projektů dovednosti a prohloubit své vědecké poznatky. Budete nakonec prezentovat své výzkumný projekt jako disertační práce doprovázené plakát, z nichž oba čerpat na své vědecké psaní a prezentační dovednosti získané v prvním a druhém ročníku. Vaše práce může být nakonec zveřejněny ve vědeckém časopise.

Proč studovat tento kurz

Umístění nemocnice: Budete sídlit v novém Dental nemocnici v Birminghamu a škola zubního lékařství je jediná cesta svého druhu, které mají být založeny v nemocnici. To znamená, že bude přímý vstup klinickými lékaři do obsahu kurzu tedy zajišťuje klinický význam naší výuky.

Stejný důraz na materiální a biologických vědách: vyučován v několika odděleních včetně stomatologie, medicíny a metalurgie a materiálového, to skutečně multidisciplinární kurz je jedním z mála hřišť v Británii, který se vztahuje jak na materiály a biologických věd stejně, což znamená, že se bude vyvíjet rozsáhlé znalosti báze v obou oblastech. To vám umožní vybrat z širší škály profesních možností v oblasti biomateriálů jakmile přejdete.

Ortopedické Biomateriály zaměřit: Jako oblast medicíny relevantní pro stále více stárnoucí populaci, ortopedických biomateriálů je důležitým těžištěm vašeho studia v Birminghamu. Od kyčelního kloubu na tkáňovém inženýrství, se dozvíte o tom, jak jsou umělé materiály umožňující nahradit nemocné klouby a kosti prostřednictvím rostoucího počtu biomateriálů aplikací.

Malé ročníky: Budete nyní uzavřenou komunitou atmosférou vytvářenou naší malé skupině let, a proto se rychle usadit se do univerzitního života, snadno spřátelit se svými kamarády a samozřejmě budovat silné pracovní vztahy s učením a podpůrného personálu.

Závěrečná rok výzkumných příležitostí projektu: Ve třetím ročníku kurzu budete provádět výzkumný projekt dle vašeho výběru. To se bude konat v našich nejmodernějších výzkumných laboratoří pracujících po boku postgraduální PhD studenty a zaměstnance.

Zaručené rozhovory pro stomatologii: pro horní studenty v jejich roku, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve stomatologii po absolvování studia garantujeme rozhovory místa pro studium zubní lékařství na univerzitě v Birminghamu.

Vstupní požadavky

  • Počet úrovní požadované: 3
  • Typická nabídka: AAB
  • Povinných předmětů a stupně: Dva vědy požadovány na úrovni, z nichž jeden musí být biologie nebo chemie.
  • Obecné Studie: Neakceptováno, ale dobrý výkon může být vzata v úvahu, pokud se vám nepodaří splnit podmínky nabídky

Dodatečné informace:

BTEC rozšířený diplom v oboru vědy příbuzné téma přijaty, pokud jsou nabízeny navíc k úrovni jako ve vědě, v platové třídě C nebo dobrých GCSEs (stupeň BS). Stupně DDD požadováno.

BTEC Diplom v oboru vědy související téma přijal po boku 1. úrovni BTEC diplom Subsidiary přijat po boku 2 podlažích Science jiném kvalifikaci jako Foundation roku, přístup k vědě kurz, nebo kombinace kvalifikací jsou považovány. Obraťte se na přijímací instruktora nebo přijetí žádostí o další informace.

Zveřejnění a Nedojde-Service (DBS): Studenti budou muset absolvovat úspěšné Zveřejňování a blokování Service (DBS) kontrola před vstupem do programu, jak jsme se sídlem v nemocnici.

Zahraniční studenti:

International Baccalaureate Diploma: 6,6,5 na vyšší úrovni (zahrnout chemie nebo biologie) s minimálními nároky na celkových 32 bodů.

Standardní požadavky angličtiny platí. Přečtěte si více o mezinárodních požadavků pro vstup.

V závislosti na zvoleném průběhu studia, mohou vás také zájem o některou z našich základových cest, které nabízejí speciálně strukturované programy pro mezinárodní studenty, jejichž kvalifikace nejsou přijaty k přímým vstupem do britských univerzit.

Zaměstnatelnost

Naši absolventi Biomedical Materials Science mít malý problém při zajištění zaměstnání nebo dalšího vzdělávání. Mnozí dál dělat lékařského a biologického výzkumu, zatímco jiní následovaly různé možnosti kariéry v oblasti zdravotní péče a souvisejících oblastech, jako je prokrvení, optometrie, audiologii a práci ve zdravotnických prostředcích regulačních orgánů. Někteří absolventi pokračovat ve studiu ve snaze o mír v oboru lékařství nebo stomatologie. Významný podíl mají také vstoupil tradiční absolvent kariéry oblastí, jako jsou finance, nakladatelství, účetnictví a IT.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 25 více kurzů z University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
(Home / EU) - TBC, £ 18,000 (zahraniční studenti).
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date