Salud

School of Health

Škola zdraví při Duoc UC nabízí kariéru s lidskou, moderní, dynamická, inovativní a rozhodující vize zdravotních problémů, se silným etickým základě as využitím nejmodernějších klinických simulačních center v zemi. Škola také poskytuje nástroje, které umožňují studentům, aby se stal nejlepším odborníkem v této oblasti.

Biomedicínská informatika

Technik v biomedicínské informatiky je vyškolený profesionál, který může pracovat ve zdravotnických zařízeních ve veřejném i soukromém sektoru. Tito odborníci budou navrhovat informační systémy spojené s rozhodování uplatňují národní a mezinárodní zdravotní normy pro kódování, imaging, dodávek a vývoj systému, mezi ostatními.

Tito odborníci mohou poradit na rozvoj zdravotnických informačních aplikací a výpočetní architektury. Stejně tak mohou sloužit v konzultačních a implementačních projektů organizací zabývajících se zdravotními problémy jako procesní analytik, projektový manažer, plánování a provádění zdravotních systémů.

  • Profesionální Název: studium biomedicínské informatiky

Jak se přihlásit

Nejprve zkontrolujte, zda váš domov vysoká škola nebo polytechnický institut má pokračující dohodu výměnu s Duoc UC.

Důkladně výzkumu Vaše případné kurzy. Většina našich programů jsou ve španělštině; Proto zkontrolujte, zda máte dostatečné znalosti v tomto jazyce pro vaše tříd. My nabízíme zdarma 44 hodinový kurz španělštiny pro všechny non-přirozené španělské reproduktory, ale s cílem úspěšně dokončit své kurzy doporučujeme alespoň zprostředkující španělské úroveň.

Pro non-španělské reproduktory, Duoc UC rovněž nabízí cestovního ruchu a pohostinství program, plně vyučován v angličtině

Potřebné doklady

  • Stáhnout a vyplnit formulář žádosti
  • Přepisy
  • Motivační dopis
  • Kopie pasu
  • certifikát zápis
  • Nominační dopis z domovské instituce

Jakmile budete mít všechny dokumenty, prosím koordinátora mezinárodních vztahů na své domovské instituci poslat digitální verzi Maria Jimenez mjimenezt@duoc.cl~~pobj Prosím, mějte na paměti, že poté, co obdrží dokumentaci může trvat až měsíc, abychom mohli zpracovat to a zašleme vám odpověď, kvůli velkému množství dokumentů, které dostáváme během období přijetí.

Uzávěrky pro podání žádostí

15 August- 15.října : Žádost o první pololetí, březen - červenec termínu 15. února - 15.dubna : aplikace pro druhé pololetí, srpen - termín prosinec

* Doporučujeme studenty s čínskou státní příslušnost, jakmile období pro podávání žádostí začíná neboť postup víz může trvat až šest měsíců platit.

Přijetí dopisu

Měsíc po aplikačního období skončí, studenti budou informováni prostřednictvím e-mailu, zda byly přijaty nebo ne. V případě, že bude přijat, bude výtisk akceptační dopis zaslán do mezinárodní studentské důstojník z domovské instituce studenta.

Program se vyučuje na:
španělština
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date