Read the Official Description

Biomedicínské inženýrství (BME) je revoluční a obohacující pole: Biomedicínská inženýři jsou na čele lékařských objevů, které zlepšují kvalitu života pro miliony lidí po celém světě. Některé z novinek, které jste vytvořili zahrnují umělých orgánů, lékařské zobrazovací systémy, laserové operace, krevní analyzátory, automatické sledování pacienta a rehabilitační zařízení a postupů. Speciální oblasti patří buněk a tkáňové inženýrství, biomechaniky, bioinstrumentation, ortopedické inženýrství, klinické inženýrství, biomateriály, rehabilitační inženýrství, lékařský imaging, a systémové fyziologie. Program je zaměřen na úspěch studentů a naše vzdělávací cíle popsat, jaké absolventy hlavní dělat po maturitě.

Bio Med

Biomedicínské inženýrství Rychlá fakta

  • Západní New England Vysokoškolští studenti vyrábět oceněných výzkumných a design projektů. Všechny naše Senior design projektů v průběhu posledních devět let byly publikovány a prezentovány na regionální či celostátní odborných konferencí.
  • Na národní úrovni, 20 procent biomedicínských absolventů technických jít na lékařskou fakultu. V západní New England univerzity, potřebné pre-MED kurzy zasunout přímo do osnov BME.
  • Třicet osm procent studentů studujících biomedicínského inženýrství na západní New England University jsou ženy.
  • Mnozí z našich studentů soutěžit a jsou udělovány prestižní letní stáže v celé zemi.

Flexibilita v rámci osnov

BME nabízí širokou škálu oblastí specializace, včetně skladeb v medicíně a průmyslu. Rozpoznání toho, nabízíme flexibilitu v naší vzdělávací program, který vám umožní vybrat volitelné předměty, které vás zajímají nejvíce.

Ideální Pre-lékařský diplom

Pokud vaše kariérní plány zahrnují lékařskou fakultu, biomedicínského inženýrství je hlavní pro vás. Nabízíme vynikající pre-zdravotní poradenství a příležitosti k získání klinické expozice při místních nemocnic. Předlékařská kurzy zasunout přímo do osnov BME.

Biomedicínské inženýři mají jedinečnou schopnost sloužit jako most mezi techniky a medicíny. Rychlý rozvoj špičkových technologií do všech lékařských oborů se zvýšila poptávka po inženýrech, kteří mají hluboké znalosti v obou inženýrství a fyziologie. Biomedicínské inženýři významně přispívají společnosti tím zlepšit péči o pacienty a v konečném důsledku zlepšení kvality života pro ostatní. Západní New England univerzita poskytuje biomedicínského inženýrství studentům solidní technické vzdělání a důkladné pochopení lidské fyziologie, anatomie a biologie je nezbytná pro úspěšný biomedicínský inženýr. Učební plán je navržen pro maximální flexibilitu, což umožňuje studentům zvolit volitelných předmětů, které mají nejvíce zajímají. V juniorské a ročníku, studenti vybrat čtyři "sekvence volitelné", dvě technické volitelné, stejně jako série pěti obecných oborů vzdělávání, které splňují požadavky této univerzity pro pohled na etiku, historie, estetika, integrovaný liberální a odborné vzdělávání, kulturní studia, a sociální a behaviorální problémy. Studenti jsou vystaveny hlavních fyziologických systémů v každém z posledních čtyř semestrů přes laboratorní práce, kurzů a prostřednictvím vyvrcholení Senior návrhu projektu.

Pracovní příležitosti

Program na západní New England University biomedicínského inženýrství je určen k přípravě studentů buď okamžité zaměstnání nebo o přijetí k absolvent nebo lékařskou fakultu. Poptávka po biomedicínských inženýrů roste jak více a více technologie, je najít cestu do všech oborů medicíny. Vzhledem k tomu, oblasti biomedicínského inženýrství je tak široká, mnoho našich absolventů vybrat specializovat své znalosti v vysokoškolské či odborné škole, která provozuje MS, PhD, nebo MD stupně. Naši absolventi pracují v lékařské vybavení a pomůcek, farmaceutické společnosti, biotechnologických firem, výzkumných zařízení a nemocnic.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Western New England University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019