Biomedicínské inženýrství (BME) je revoluční a obohacující pole: Biomedicínská inženýři jsou na čele lékařských objevů, které zlepšují kvalitu života pro miliony lidí po celém světě. Některé z novinek, které jste vytvořili zahrnují umělých orgánů, lékařské zobrazovací systémy, laserové operace, krevní analyzátory, automatické sledování pacienta a rehabilitační zařízení a postupů. Speciální oblasti patří buněk a tkáňové inženýrství, biomechaniky, bioinstrumentation, ortopedické inženýrství, klinické inženýrství, biomateriály, rehabilitační inženýrství, lékařský imaging, a systémové fyziologie. Program je zaměřen na úspěch studentů a naše vzdělávací cíle popsat, jaké absolventy hlavní dělat po maturitě.

Bio Med

Biomedicínské inženýrství Rychlá fakta

  • Západní New England Vysokoškolští studenti vyrábět oceněných výzkumných a design projektů. Všechny naše Senior design projektů v průběhu posledních devět let byly publikovány a prezentovány na regionální či celostátní odborných konferencí.
  • Na národní úrovni, 20 procent biomedicínských absolventů technických jít na lékařskou fakultu. V západní New England univerzity, potřebné pre-MED kurzy zasunout přímo do osnov BME.
  • Třicet osm procent studentů studujících biomedicínského inženýrství na západní New England University jsou ženy.
  • Mnozí z našich studentů soutěžit a jsou udělovány prestižní letní stáže v celé zemi.

Flexibilita v rámci osnov

BME nabízí širokou škálu oblastí specializace, včetně skladeb v medicíně a průmyslu. Rozpoznání toho, nabízíme flexibilitu v naší vzdělávací program, který vám umožní vybrat volitelné předměty, které vás zajímají nejvíce.

Ideální Pre-lékařský diplom

Pokud vaše kariérní plány zahrnují lékařskou fakultu, biomedicínského inženýrství je hlavní pro vás. Nabízíme vynikající pre-zdravotní poradenství a příležitosti k získání klinické expozice při místních nemocnic. Předlékařská kurzy zasunout přímo do osnov BME.

Biomedicínské inženýři mají jedinečnou schopnost sloužit jako most mezi techniky a medicíny. Rychlý rozvoj špičkových technologií do všech lékařských oborů se zvýšila poptávka po inženýrech, kteří mají hluboké znalosti v obou inženýrství a fyziologie. Biomedicínské inženýři významně přispívají společnosti tím zlepšit péči o pacienty a v konečném důsledku zlepšení kvality života pro ostatní. Západní New England univerzita poskytuje biomedicínského inženýrství studentům solidní technické vzdělání a důkladné pochopení lidské fyziologie, anatomie a biologie je nezbytná pro úspěšný biomedicínský inženýr. Učební plán je navržen pro maximální flexibilitu, což umožňuje studentům zvolit volitelných předmětů, které mají nejvíce zajímají. V juniorské a ročníku, studenti vybrat čtyři "sekvence volitelné", dvě technické volitelné, stejně jako série pěti obecných oborů vzdělávání, které splňují požadavky této univerzity pro pohled na etiku, historie, estetika, integrovaný liberální a odborné vzdělávání, kulturní studia, a sociální a behaviorální problémy. Studenti jsou vystaveny hlavních fyziologických systémů v každém z posledních čtyř semestrů přes laboratorní práce, kurzů a prostřednictvím vyvrcholení Senior návrhu projektu.

Pracovní příležitosti

Program na západní New England University biomedicínského inženýrství je určen k přípravě studentů buď okamžité zaměstnání nebo o přijetí k absolvent nebo lékařskou fakultu. Poptávka po biomedicínských inženýrů roste jak více a více technologie, je najít cestu do všech oborů medicíny. Vzhledem k tomu, oblasti biomedicínského inženýrství je tak široká, mnoho našich absolventů vybrat specializovat své znalosti v vysokoškolské či odborné škole, která provozuje MS, PhD, nebo MD stupně. Naši absolventi pracují v lékařské vybavení a pomůcek, farmaceutické společnosti, biotechnologických firem, výzkumných zařízení a nemocnic.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Western New England University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date