Read the Official Description

Biomedicínské inženýrství (BME) je aplikace inženýrských principů a konceptů k medicíně a biologii pro zdravotnické účely (např diagnostickým nebo terapeutickým). BME je rychle se rozvíjející a produkuje důležité inovace, které zlepšují kvalitu našeho života. BME Program na PPU vznikla v roce 1997 udržet krok s globálním vývojem v oblasti technologií týkajících se zdravotní péče a biomedicínské techniky.

První svého druhu v Palestině se BME Program vede k B.Sc. Stupeň v biomedicínského inženýrství. Osnovy byla připravena, aby odpovídaly potřebám místního lékařské komunity; Proto se zaměřuje na lékařské přístroje a jejich použití kromě vývoje a údržby.

BME Program Cíle

  • Nabízí se specializuje vysokoškolské vzdělání v zavedených a vznikajících oborech vědy a techniky.
  • Za předpokladu, že palestinský zdravotní sektor s biomedicínských inženýrů, kteří mají vědecká teorie dovednosti a schopnost poskytovat služby údržba zdravotnických zařízení.
  • Příprava řádně kvalifikované lidské zdroje v oblasti vědy a techniky, se zvláštním důrazem na kvalitní programy.
  • Rozšiřující postgraduální studium a podporu vědeckého výzkumu a odborné studie ve snaze podpořit veřejně prospěšné práce a bilaterálních vazeb s průmyslem.
  • Rozvoj studentské osobnostní rysy národní hrdost a profesionální etiky prostřednictvím vyváženého programu, který je bohatý na mimoškolních aktivit určených k tvoří nedílnou součást studentského života na akademické půdě.
Program taught in:
Angličtina
Arabic (Jordan)

See 1 more programs offered by Palestine Polytechnic University »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date