Biomedicína

Všeobecné informace

Popis programu

GENERÁL

Můžete si vytvořit svůj vlastní program Master minimálních 42 kreditů. Složky programu mohou být přijata v pořádku, jako například: teoretického kurzu, Povinné Course, volitelný předmět, seminář, Mini Project a práce. Vzdělávací metoda zahrnuje cvičení, nezávislou studii, skupinovou diskusi občas demonstraci nebo praktické zkušenosti (stáže). Zahájení studie únoru a září a hledáme pro studenty s ambicí v oblasti výzkumu a vysoká GPA skóre.

AIM / cílové skupiny / DOBA

K výrobě Magistr Absolventi, že: (1) vlastnit osobní integrita, poctivé a etiku ve vědě. (2) zvládnout nejnovější vědy a techniky v biomedicínských vědách. (3), který může vyřešit problém v biomedicíně prostřednictvím výzkumu. (4), který může vést výzkum a vykonávat nezávislý výzkum, aby se urychlil nový vynález zlepšit kvalitu lidského života. (5) schopné komunikovat a doručit jeho / její znalosti vědeckou komunitou. Kurz trvá 24 měsíců (2 roky), na plný úvazek základě.

PROFESNÍ PROFIL A KARIÉRA PERSPEKTIVA

Jako mistr absolvent vyškoleni v obou základních a nemoci orientované aspekty biomedicínských vědách jste velký zájem. Budete připraveni na doktorandské studium v ​​jedné ze zúčastněných nebo přidružených skupin. Alternativně, takže po získání vaši magisterské studium budete Ind cestu k biotechnologie, farmaceutický průmysl nebo vzdělání.

Nadpis

M. BMD. pro Magistr biomedicínského

JAK SE PŘIHLÁSIT

https://smup.unpad.ac.id/persyaratan-2/

Poslední aktualizace Dub 2016

Informace o škole

Universitas Padjadjaran (Unpad) was established based on the initiative of prominent society members of West Java who were eager to have a higher institution in which young generation of West Java cou ... Čtěte více

Universitas Padjadjaran (Unpad) was established based on the initiative of prominent society members of West Java who were eager to have a higher institution in which young generation of West Java could be prepared to serve as future leaders. Méně
Bandung , Bandung + 1 Více Méně