Přečtěte si oficiální popis

V průběhu

Akademický trénink absolventa odborníkem v biomedicíně na Universitě v Franca, je vedena v profilu obecné a humanistické vzdělání, práci v oblasti prevence a podpory zdraví v rámci nejvyšší kvalitě a etických principů. Nová pedagogický vyšší bakalářský titul v projektu biomedicíně přispívá ke zlepšení dovedností a kompetencí v rámci odborné perspektivě na trhu práce.

pracovní trh

Biomedicínský je osoba, která vykonává činnost související s klinickou analýzu, toxikologické analýzy, krevní banky, molekulární biologie, cytologie, obrazové analýzy, analýzy životního prostředí, vědy potravin, výrobu a analýzu bio-based, mimotělní perfúzi, vědecký výzkum, odbornost, akupunktura estetická biomedicína, učení, koordinace postojů, auditu a sanitarista.Com technologickým vývojem, biomedicínský hrací pole se rozšířila především v molekulární onkologie, biotechnologie, na asistovanou lidskou reprodukci a bioinženýrství.

diferenciál

Průběh biomedicíně má vysoce kvalifikované fakulty, která se skládá z učitelů a lékařů; Má infrastrukturu s moderními výukových laboratoří, dobře vybavené, což vám umožní vykonávat základní praktické činnosti na základě teoretických znalostí. Kurz poskytuje příležitost k rozvoji vědeckých projektů, vedených stáže v různých oblastech, mimoškolní aktivity prostřednictvím nástavbové studium a technické návštěvy. Cévní mozkové příhody a diferenciál: třetí rok po sobě, hrál ve vyhodnocení Student Guide (GE) / 2014 Editora Abril; klasifikaci univerzity v Sao Paulu v roce 2014 Hodnocení list (RUF), patří mezi deset nejlepších hřišť v zemi; Jedná se o druhý nejlepší soukromé instituce a první ve státě São Paulo.

doplňující informace

Hlídané stáž musí být provedena mimo běžné vyučování.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)
This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
8 - 8 semestry
Kombinované
Price
898 BRL
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date