Bds v zubní ordinaci

Všeobecné informace

Popis programu

Stomatologie je náročný a obohacující profese. V souvislosti se stárnutím populace, která jsou zadržovacího zuby do vysokého věku, je důležité pochopit vzájemné působení mezi obecným a zdraví ústní dutiny je prvořadá. Výborné komunikační dovednosti jsou potřebné k tomu, aby zubní lékaře k léčbě pacientů jako jednotlivci a důkladné pochopení biologické základě ústní onemocnění a preventivních přístupů k péči jsou základními základy zubní ordinaci.

Pokroky v technologii a dentálních materiálů zvýšily rozsah praxe a expanzi v počtu Profesionálové na čištění zubů (DCPS) vedlo k důrazu na roli zubaře jako diagnostika a vedoucí týmu spolu s zubař zaměřením na závazku velmi složité, spíše než běžné, zubní ošetření.

Kurz v Birminghamu je regulován Generální zubní rada (GDC) a poskytne vám s pevným základem učení, na kterém založit své klinické zkušenosti a péči o pacienty. Pokračující pramen celého péče o pacienta v klinické praxi umožňuje integrovat speciální výuku a provádět nejvhodnější léčbu pro své pacienty.

Ty budou vyučovány v našem zbrusu nový zubní nemocnice a školy, v současné době ve fázi vývoje jen míli od hlavního kampusu univerzity v Edgbaston. Jako první integrovaný, samostatný zubní nemocnice a zubní škola být postaven v Británii téměř 40 let, nový £ 50 milión nemocnice budou poskytovat prvotřídní výzkumná zařízení a moderní učební prostředí pro více než 600 vysokoškoláka a postgraduální studenty a stážistů.

The University of Birmingham se umístila na 8. místě v pro zubní lékařství ve Velké Británii v souladu s Kompletní University Guide a při posuzování 2014 Research Excellence Framework (REF), Zubní umístila na prvním místě ve Velké Británii pro výzkum uznán jako mezinárodně vynikající.

V roce 2016 výsledky National Student Survey (NSS) ukázal, že 96% našich studentů bylo spokojeno s výukou na tomto hřišti.

První rok

Raná část programu tvoří základ pro klinickou praxi. Řada biologických věd moduly poskytují přístup systémový k pochopení lidské tělo a začlenit řadu různých předmětů. Ty jsou dodány do Medical School a poskytují důležitý základ pro lidských onemocnění modulů dále v programu. Vedle těchto modulů, budete mít předčasný kontakt s pacienty, pozorováním a přemýšlením o sezeních v zubní nemocnici. Budete také začít rozvíjet porozumění bytí profesionální a pohledů pacientů přes velký modul učil na Vysoké škole zubního lékařství.

Široká škála výukových metod jsou používány, ale důraz je kladen na šetření založené na učení. Můžete se také očekává, aby se stala nezávislou student a budou podporovány v této naší in-house virtuální učební prostředí, e-kurzu.

Druhý rok

Druhý ročník programu navazuje na první, s zvýšené množství času vynakládány na Vysoké škole zubního lékařství. Biologické vědy moduly se zaměřují na hlavě a ústní dutiny a další moduly umožňují pochopit širší souvislosti stomatologie a ovlivňuje chování pacientů na jejich zdraví ústní dutiny. Budete provádět další setkání se studenty vyšších ročníků, kteří jim pomáhají při jejich péči o pacienta. Tyto moduly jsou hodnoceny na konci jarního období.

Letním semestru druhého ročníku je věnována vývoji řadu praktických dovedností a porozumění o praktické aspekty péče o pacienty. Budete pracovat v laboratoři klinické dovednosti na fantomu hlavy přípravě a sanaci zuby. Budete také pracovat se svými vrstevníky, přičemž anamnézy, provedení zubní prohlídky a také učí, jak spravovat lokální anestetika. Budete také získat znalosti o výzkumném projektu v parodontologie pedagogické oblasti a další vědecké práce se zaměří na zubní patologie, radiografie a záchovné stomatologii.

Třetí rok

Na začátku třetího ročníku začnete léčbu své vlastní pacienty pod dohledem v rámci zubní nemocnice a začít uvádět do praxe dovednosti a znalosti, které jste vyvinuté v prvních letech. Toto jádro klinické praxe, kde máte svůj vlastní malý seznam pacientů, pokračuje přes až do posledního roku a umožňuje pochopit význam průběžné péče a integrované klinickou praxi a práci s dentální tým.

Na začátku jarního semestru, budete seznámeni s ostatními klinické speciálních výukových oblastech, které poskytují základ pro pochopení různých aspektů léčby pacienta a bude přispívat k celé péči o pacienta v klinické praxi.

Souběžně s klinickou prací na pacienty, budete provádět další akademické předměty, včetně Úvod do modulu lidských nemocí. To zahrnuje infekce, patologie a farmakologie, a staví na pevném biologické Science Foundation. Tato oblast výuky je zvláště důležité v vám pomůže pochopit vazby mezi obecným a zdraví ústní dutiny a dopad lékařské péče na péči o pacienta. Zubní veřejné zdraví a behaviorální věda je také pramen modul, který začne v tomto roce a umožní vám dát klinické stomatologie do širšího kontextu zdravotního stavu obyvatelstva a zubní poskytování služeb.

čtvrtý ročník

Budete seznámeni s dvou nových speciálních výukových oblastí letošního roku, dětské stomatologie a ústní medicíny. V dětské stomatologii se naučíte, jak se přizpůsobit klinické a pacientem manažerských dovedností jste již získané dětem v nemocnici Dental a později v průběhu roku, v terénní klinice. To vám pomůže pochopit prostředí, které jsou děti vyrůstající v a dá vám možnost pracovat ve své vlastní ordinaci s kvalifikovaným zubní zdravotní sestra, a tak dále oceňuje význam týmové práce. Oral Medicine vám dává možnost zdokonalit své diagnostické dovednosti, dále ocení spojení mezi ústní onemocnění a celkového onemocnění a stavět na poznání a pochopení jste získali z Úvodu do lidského onemocnění a klinické modulu lidských nemocí.

Terénní umístění pro dospělé primární péče o chrup začne v letním období a pokračovat až do Velikonoc z posledního roku. Ty se konají v klinikách komunitních a poskytne vám zážitek, na podporu přechodu do stomatologické nadace odborného vzdělávání po promoci.

K dispozici je také příležitostí pro vás, aby provedla individuálně přizpůsobena modul, buď volitelný projekt na téma dle vlastního výběru, zubní nebo non-zubní, doma nebo v zahraničí. Pokud chcete, můžete zůstat na klinice, aby rozšířit spektrum zkušeností nebo upevnit své učení.

pátý ročník

V tomto posledním roce svého BDS programu, celá péče o pacienta je zaměření vaší klinické práci a program cvičení a přednášky vás připraví pro praktikování, jakmile jste kvalifikovaní. Budete pokračovat s nějakou speciální výuku, například ústní chirurgie, a budete se rovněž zavazují blok zubní sedaci učení, které vám pomohou zvládnout extrémně úzkosti pacientů.

K dispozici bude také možnost zvolit si speciální studijní modul, který vám umožní rozšířit své znalosti, dovednosti a zkušenosti v klinické oblasti vašeho výběru.

Proč studovat tento kurz

University of Birmingham zubní nemocnice a školy: nová University of Birmingham zubní nemocnice a školy bude první integrovaný, samostatný zubní nemocnice a zubní škola být postaven v Británii téměř 40 let. V nové stavět se nachází jen jednu míli od centrálního areálu, což znamená, budete mít prospěch z snadný přístup ke všem zařízením univerzity, včetně Cech a blízkého ubytování studentů.

Vysoká Ligová tabulka Žebříčky a uspokojení studenta Hodnocení: The University of Birmingham se umístila osmá pro zubní lékařství ve Velké Británii v souladu s Kompletní University Guide. V roce 2015, výsledky National Student Survey (NSS) ukázal, že 98% našich studentů bylo spokojeno s celkovou kvalitou našeho programu a 97% bylo spokojeno s výukou na tomto programu.

Vyučována v nemocnici Dental: Ty budou založeny na jediného zubní nemocnice a školy v Midlands, jeden z pouhých 10 v Anglii, která vám umožní učit se od, vlakem a pracovat po boku praktikující lékaře a další členy dentálního týmu na denní bázi.

Vynikající Vybavení: Ty budou mít prospěch z state-of-the-art vzdělávacího prostředí, včetně plně automatizovaného "hlavice" laboratoř, kde se budete učit, jak řídit zubní kaz a obnovit zuby, mimo jiné praktických úkolů.

Inovativní výukové metody: Budete mít přístup k novým webových aplikací na podporu svého učení. Vyvinutý pracovníky ve škole zubního lékaře, na zakázku systémy povzbudit, aby převzaly odpovědnost za své učení prostřednictvím procesu sebereflexe a stanovení cílů. Můžete si také udržet vizuální záznam o pokroku v praktických cvičení nahráním obrázků své práce na váš záznam. Navíc aplikace působí jako dodatečný mechanismus podpory, že se zaměstnancům umožní rozpoznat včas studenty, kteří potřebují zvláštní podporu a oblasti, v nichž se jim to nejvíce potřebují.

Aktivní Birmingham University Dental Student Society (BUDSS): BUDSS je nejstarší a největší zubní studentem společnost ve Velké Británii. Členství je otevřené pro všechny studenty School of stomatologii -Dentistry, dentální hygieny a terapie, a studenty Biomedical vědy o materiálech. Se studenty z každého z kurzů, které působí jako zástupci ve výboru.

Přetrvávající Absolventi: Mnoho absolventů BDS Zubní lékařství pokračovali být lídry ve svých oborech. Jsme hrdí na to, říci, že naši významní a pozoruhodné absoloventky zahrnují:

 • Barry Cockcroft (BDS, 1975) Chief Dental Officer, Department of Health
 • Nigel Carter (BDS, 1975) generální ředitel, British Dental Health Foundation
 • Janet Clarke (BDS, 1981) Klinické ředitel Birmingham Community Healthcare NHS Trust
 • Elizabeth Treasure (BDS 1979, PhD 1983) náměstek vicekancléř, Cardiff University
 • Amrik Bhandal (BDS, 1983), Balbir Bhandal (BDS, 1985) a Baldžít Bhandal (BDS, 1987) - zakladatelé a majitelé zubních ordinacích Bhandal

Vstupní požadavky

 • Počet úrovní požadované: 3
 • Typická nabídka: AAA
 • Povinných předmětů a stupně: Hladiny A musí zahrnovat chemii a biologii. Ty musí být získána v jednom sezení. Biologie člověka může být přijata, ale ne vedle biologie. GCSE A * biologie a chemie a A v matematiky a angličtiny. Musíte také sedět UKCAT.
 • Obecné Studie: Nepřijali.

Vezměte prosím na vědomí, jak na úrovni a maturity, opravné zkoušky nejsou brány v úvahu.

BTEC: BTEC Extended Diploma, diplom a Diploma Dceřiná nejsou přijímány skotské uchazečů: Uchazeči budou muset nabídnout 3 Rozšířené Highers se stupni AAA, aby zahrnovala chemii a biologii plus třetí předmět.

Absolventi: Musí bylo dosaženo (nebo se předpokládá, že bylo dosaženo) si diplom První třída v lékařské vědě nebo souvisejícího stupeň s úrovní minimem B třídy, aby zahrnovala chemii a biologii.

Dodatečné informace:

1.. Žadatelé musí mít vynikající psané a mluvené angličtiny. Upozorňujeme, že standardní anglické jazykové požadavky univerzity jsou minimální standardy, jež mohou být vzneseny prostřednictvím hospodářské soutěže. Jako minimum, jazykové IELTS anglické musí být 7,0 v každé složky.

 1. Nyní požadovat, aby žadatelé sedět UKCAT. Skóre se používají ve spojení s detaily z formulářů žádostí UCAS pro výběr kandidátů na pohovor.

 2. Před vyplněním formuláře UCAS je nutná praxe (minimálně 10 pracovních dnů) v obecném NHS zubní ordinaci. Ty budou muset deklarovat svůj závazek, zapojení a pochopení, že je třeba pracovat ve prospěch jiných (např práce ve společnosti, charitativní práci). Musíte také prokázat pochopení empatie potřebných při jednání s různými členy společnosti, něco, co vám dává nahlédnout do práce s lidmi z jiného prostředí na svůj vlastní.

 3. Studenti budou nutné k dokončení úspěšného zveřejňování informací a blokování hovorů (DBS) přezkoušení před přijetí do programu.

 4. Všichni studenti budou muset podepsat Fitness předmět-specifické Praxe kodex o vstupu, jehož podrobnosti budou předány s nabídkou dopisu.

6.. Škola zubního lékařství má prvořadou povinnost péče pro veřejnost, s nimiž studenti přicházejí do blízkého kontaktu. V souladu s platnou Ústavu zdravotnických pokynů (březen 2007) všem žadatelům, kteří jsou vyrobeny nabídku místa na trati bude nutné k dokončení procesu zjišťování pro viry přenášenými krevní jako podmínka jejich nabídce.

 1. Povaha pregraduální lékařské odborné přípravě brání vstupu těch, kteří mohou představovat riziko šíření viru (BBV) infekce krví přenášených pro pacienty. Proto musí všechny potenciální vysokoškolské zubní studenti podstoupit další zdravotní odbavení před přijetím do programu. Jste povinni být prováděn screening hepatitidy B, hepatitidy C a HIV tak, aby zahrnoval HBV, HCV a HIV infekčnosti jako součást nabídky.

 2. Všichni úspěšní žadatelé musí předložit dostatečný důkaz o očkování proti hepatitidě B a důkazů o zákazu infekčnosti pro HIV, žloutenky typu B a virus hepatitidy C před potvrzení místě a stávat registrován jako zubní student. (Vláda UK Department of Health nyní požaduje, aby všechny potenciální vysokoškolské studenty zubní podstoupit další zdravotní odbavení před přijetím do kurzu, další zdravotní clearance stanoví, že jednotlivci musí mít neinfekční na HIV, hepatitidy B a hepatitidy C. Pro další informace o těchto požadavky naleznete na stránkách: lékařských a zubařských studentů: zdravotní vůli proti hepatitidě B, hepatitida C, HIV a tuberkulózy).

 3. Musíte poskytnout buď důkaz o obdržela dvě očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, nebo zařídí krevní testy, které mají být provedeny ke stanovení imunitního stavu k těmto virům.

 4. Také byste měli poskytnout důkaz o buď kteří dostávali BCG proti tuberkulóze nebo zkušební stupeň Heaf 2-3 / Mantoux zkouška 6-14milimetr a důkazy imunity vůči planým neštovicím (varicella) buď pozitivní historii má virus, nebo krevní test.

Zahraniční studenti:

International Baccalaureate Diploma: 6,6,6 na vyšší úrovni (aby zahrnovala chemii a biologii) s minimálním celkových 32 bodů.

Žadatelé musí mít vynikající psané a mluvené angličtiny. Upozorňujeme, že standardní anglické jazykové požadavky univerzity jsou minimální standardy, jež mohou být vzneseny prostřednictvím hospodářské soutěže. Jako minimum, jazykové IELTS anglické musí být 7,0 v každé složky.

Obraťte se na naši přijímací tým pro více informací o požadavcích na vstupu pro zahraniční žadatele.

Poslední aktualizace Zář 2016

Informace o škole

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Čtěte více

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Méně