Bakalářský titul ve veřejném zdraví

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Díky dnešnímu rychlému pokroku v oblasti cestování a technologií se nejvíce odlehlé zákoutí světa mohou zdát jako vedle. A spolu s těmito vzrušujícími příležitostmi pro zvýšený kontakt přichází vážná odpovědnost za ochranu našeho veřejného zdraví.

Nikdo nemá rád přemýšlet o mimořádných událostech v oblasti veřejného zdraví, jako je SARS a virus Zika, ale určitě se to stane. Když tak učiní, musíme být co nejvíce připraveni zvládnout jejich účinky. Odhodlaní, vyškolení odborníci - někdo jako vy - jsou potřební k posílení, reakci a ochraně našich komunit před těmito hrozbami vůči naší kolektivní bezpečnosti.

Goodwinovo kurikulum zaměřené na kariéru v oblasti veřejného zdraví, které vyučují odborníci z oboru, vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste v této kriticky důležité oblasti.

Na rozdíl od mnoha dalších programů veřejného zdraví ve státě nabízí Goodwin komplexní školení, které vás po absolvování připraví na širokou škálu kariérních cest. Můžete absolvovat kurzy během dne nebo večera a kurzy jsou k dispozici v hybridním online / on-campus formátu, který vám poskytuje flexibilitu, kterou potřebujete k dokončení svého studia, aniž byste svůj život pozdrželi.

Více než kdy jindy potřebujeme vyškolených odborníků, kteří mohou reagovat na mimořádné události v oblasti veřejného zdraví, epidemie infekčních nemocí a epidemie chronických onemocnění, jako je cukrovka a obezita. Poskytnete zdravotní intervence, shromažďujete a analyzujete data, poskytnete poradenství a podporu a pomůžete propojit jednotlivce s organizacemi, které zlepšují zdraví. Jako absolvent našeho bakalářského programu v oblasti veřejného zdraví budete připraveni pracovat v nemocnicích, výzkumných zařízeních a zdravotnických organizacích.

Jste připraveni pomoci vytvořit lepší, bezpečnější a zdravější svět?

Absolventi veřejné zdravotní péče mohou najít kariéru jako:

 • Komunitní zdravotní pracovník
 • Koordinátor připravenosti na katastrofy
 • Specialista na oblast životního prostředí
 • Zdravotní pedagog
 • Specialista na podporu zdraví
 • Koordinátor programu pro veřejné zdraví
 • Výzkumný asistent

Výsledky programu veřejného zdraví

Studenti budou studovat biostatistiku, epidemiologii, politiku a správu veřejného zdraví, globální zdraví a porozumí místním, státním, federálním a globálním systémům veřejného zdraví.

Po úspěšném dokončení všech požadavků programu v oblasti veřejného zdraví budou mít absolventi možnost:

 1. Aplikujte znalosti z obecných vzdělávacích kurzů, analýzy dovedností, výzkumu a kritického myšlení na teorii a praxi veřejného zdraví.
 2. Aplikujte znalosti o otázkách veřejného zdraví na rozvoj strategií pro zlepšení zdraví obyvatelstva.
 3. Identifikovat a posoudit sociální determinanty zdraví u populací.
 4. Rozvíjet kulturní kompetence a pochopit dopad kulturních hodnot na zdraví a využití veřejných zdravotních služeb.
 5. Porozumět a analyzovat dopad místních, státních a federálních právních předpisů, předpisů a norem na praxi veřejného zdraví.
 6. Vyhodnoťte údaje založené na populaci pomocí epidemiologických metod.
 7. Aplikujte teorie týkající se zdraví, které ovlivňují intervence a programy v oblasti změny zdravotního chování.
 8. Využijte metody vědeckého výzkumu k vyhodnocení účinnosti podpory zdraví, programů prevence nemocí.

Práce, které můžete získat se stupněm veřejného zdraví

Vysokoškolské vzdělání by mělo vést k skvělé kariéře.

Chcete-li najít úspěch na dnešním trhu práce, musíte získat titul zaměřený na kariéru v poptávce. Naše programy zaměřené na kariéru a certifikace vám připraví dovednosti a kompetence potřebné k tomu, aby byly úspěšné v různých průmyslových prostředích.

Náš tým kariérových služeb a rozsáhlá síť zaměstnavatelů jsou zde, aby vám poskytli celou dobu podpory kariéry a poradenství zdarma - navždy.

Pro uchazeče o zaměstnání, kteří mají správnou kombinaci vzdělání a zkušeností, je k dispozici mnoho kariér ve veřejném zdraví. Goodwin College absolventi programu veřejného zdraví najít kariéry a profese, které milují jako:

 • Specialista na vývoj dítěte
 • Koordinátor pro zdravotní výchovu ve Společenství
 • Komunitní zdravotní pracovník
 • Koordinátor vzdělání
 • Zdravotní pedagog
 • Specialista na podporu zdraví
 • Veřejný zdravotní pedagog

Flexibilní stupeň veřejného zdraví

Zasloužíte si vysokou školu, která nabízí kurzy podle plánu. U Goodwinu najdete třídní časy, které se hodí do vašeho rozvrhu a uspokojí Vaše potřeby. Na rozdíl od mnoha dalších univerzit v oblasti veřejného zdraví, v Goodwinu, jsme všichni o pohodlí.

 • Ve třídách veřejného zdraví jsou nabízeny dny, večery a víkendy.
 • Třídy veřejného zdraví jsou k dispozici na kampusu, online a v hybridním formátu.
 • Třídy jsou nabízeny ve standardním 15týdenním formátu.

Upozornění: každý kurz a semestr se mohou lišit a mohou se kdykoli změnit. Pro více informací o flexibilitě tohoto programu nás prosím kontaktujte.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees.

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees. Méně