Bakalářský studijní program v oboru zdravotnických studií

Všeobecné informace

Popis programu

Orlando škola akupunktury

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) je oddaný pěstování expertů orientální medicíny a poskytovat kvalitu a holistické zdravotní alternativy v centrální Floridě. Začněte svou kariéru v AOM ještě dnes!

Bakalářský studijní program v oboru zdravotnických studií

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) nabízí rychle se měnící tříletý program, který uděluje úspěšným absolventům dva prestižní tituly: bakalářský titul v oboru Professional Health Studies a magisterský titul v oboru orientální medicíny .

Naše osnovy zamyšleně integrují učení a techniky orientální medicíny (také známé jako " tradiční čínská medicína " nebo "TCM" ) se základem západních lékařských věd, aby vytvořily znalostní základnu, která je vhodná pro praxi orientálního lékařství v naší stále více multi - kulturní a holisticky smýšlející moderní společnost.

Přidejte se k nám do Open House a dozvíte se o našem bakalářském studiu v oboru zdravotnických studií .

Přijímací řízení, služby studentům a členové fakulty budou v každé budově Open House k dispozici, aby zodpověděli veškeré dotazy týkající se vaší budoucí kariéry v orientální medicíně a alternativní zdravotní péči.

Účastníci obdrží dárkový certifikát na bezplatnou akupunkturní léčbu.

FCIM Vás srdečně zve k tomu, abyste zažili jedinečnou výuku používanou v našich přísných a vzrušujících učebních osnovách. Navštivte naši školu kdykoliv během běžné pracovní doby a my vám budeme více než rádi, abychom vám ukázali okolí našeho krásného areálu a zapojili vás do jedné z mnoha našich probíhajících tříd.

Doporučujeme všem, kteří se zajímají o praxi orientální medicíny a alternativní zdravotní péči, aby navštívili náš školní areál, hovořili s našimi zkušenými poradci pro přijímací řízení a učinili první krok k nové a vzrušující kariéře, která je stále více žádaná v našem rychle se vyvíjejícím oboru. zdravotní krajina!

116952_116879_bannerwithimage.jpg

Vstupné

Požadavky na přijetí

Minimální přijímací podmínky pro přijetí jsou diplom ze střední školy a alespoň 60 hodin semestru akreditace akreditované vysoké školy nebo univerzity. Každý student musí mít nejméně 18 let. Vysokoškolský kredit musí zahrnovat alespoň 30 kreditů všeobecného vzdělávání nebo kurzů svobodného umění, které mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na angličtinu, historii, filozofii, literaturu, náboženství, umění, hudbu, sociologii, cizí jazyky, humanitní vědy, matematiku, chemii. , biologie a psychologie s minimálním celkovým GPA 2,0. Vysoká škola nepřipouští studenty v rámci kritérií "Schopnost využívat", což znamená, že pro všechny přijaté studenty je vyžadován diplom střední školy a / nebo Osvědčení o rovnocennosti střední školy.

Oddělení přijímání přijímá, hodnotí a zpracovává všechny studentské aplikace. Primární funkcí přijímací komise je přezkoumání a poradenství studentům, aby zajistili splnění všech akademických požadavků, aby se mohli zapojit do programu Akupunktura a Orientální medicína.

To je to, co můžete očekávat od FCIM, lídra v Integrative Medicine:
  • Vyvážený učební plán, který kombinuje výuku orientální medicíny a techniky, západní lékařské vědy a klinické postupy na podporu řádné léčby pacientů a integrace lékařské péče do celkového systému poskytování zdravotní péče.
  • Silná fakulta složená z praktických lékařů s různými specializacemi, z nichž mnozí provozují vlastní postupy a jsou vlivnými principy v oblasti integrativní medicíny.
  • Bakalářské stupně v rychlém tříletém programu
  • Komplexní program hodnocení, který pečlivě sleduje pokrok každého studenta, jeho úspěchy a oblasti pro zlepšení
  • Rozsáhlá praktická zkušenost, která začíná ve třídě
  • Plně vybavené zařízení a klinika
  • Cenný zážitek z péče o pacienty v reálném životě při práci jako interní lékař na naší klinice

116953_116878_image.png

Poslední aktualizace Čvc 2019

Informace o škole

Whether you are interested in integrative medicine as a career or an extension of existing medical practice, the Florida College of Integrative Medicine (FCIM) offers a unique program that integrates ... Čtěte více

Whether you are interested in integrative medicine as a career or an extension of existing medical practice, the Florida College of Integrative Medicine (FCIM) offers a unique program that integrates the teachings and techniques of Oriental Medicine with the foundation of Western medical sciences. FCIM is unique in that this integration of knowledge is demonstrated consistently throughout our curriculum, which better prepares our graduates to meet the changing demands of America's fast-evolving healthcare landscape. Méně