Bakalářský s major v pre-lékařské

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Pre-Med Přehled

Chápeme vaše odhodlání a snahu vstoupit do lékařské profese. Proto se naši členové fakulty pravidelně scházejí a úzce spolupracují s našimi studenty, aby jim pomohli uspět. Mezi členy naší fakulty patří jeden s lékařským diplomem a druhý, který pracuje v oblasti přípravy MCAT; mají zkušenosti z první ruky, aby vám pomohli ve všech fázích procesu plánování a podávání žádostí o lékařskou školu. Obdržíte také podporu od svého poradce, který vám pomůže naplánovat čtyřletý program v Erskine. Plánování dopředu vám pomůže minimalizovat konflikty při plánování a umožní vám dosáhnout vašich cílů.129266_DSCF0174.jpg

Většina studentů lékařské a zubní školy se specializuje na biologii nebo chemii, protože v programech je zabudováno mnoho předpokladů; to však není požadavek. Studenti s jakýmkoli významným oborem mohou být vzati v úvahu, pokud prokázali dobré vědecké zázemí a silné akademické výsledky. K rozvoji znalostí a dovedností, které potřebujete, a k prokázání schopností pro pokročilé studium, doporučujeme po dobu prvních tří let přísné zatížení kurzu minimálně dvěma kurzy přírodovědných předmětů nebo matematiky během každého semestru.

Většina lékařských nebo zubních škol vyžaduje, aby uchazeč o přijetí měl následující: jeden termín počtu nebo statistiku; dva pojmy každý z biologie a fyziky; a čtyři termíny chemie, včetně obecné a organické chemie. Kromě těchto kreditů vyžadují různé školy různé kurzy přírodních a humanitních věd. Mějte na paměti, že tyto programy se zajímají o rozhledněné studenty, proto jsou důležité i kurzy v humanitních oborech, které by měly prokázat širokou škálu studia. Osnovy svobodných umění Erskine poskytují tuto důležitou rozmanitost kurzů.

Pre-profesionální stáže

Pre-profesionální stáže vám pomohou získat praktické zkušenosti ve vaší oblasti zájmu. Stáže jsou nabízeny v několika oblastech, včetně zdravotnických oborů, jako je lékařství, stomatologie a farmacie. Stáže vyžadují sponzora fakulty na akademické půdě a profesionálního sponzora mimo akademickou půdu.

129328_2.jpg

Vstupné

Úřad pro přijímání přijímá žádosti průběžně. Studenti mohou požádat o přijetí od 1. ledna roku před zamýšleným vstupem a oznámení o rozhodnutích o úplných žádostech budou zasílána průběžně. Studenti by měli svůj zápis potvrdit do data odpovědi národních kandidátů, 1. května.

Mezinárodní studenti
  1. Aplikovat. Odešlete svou žádost spolu s poplatkem za podání žádosti ve výši 25 USD.
  2. Odesílejte přepisy. Přepisy musí být přeloženy do klasifikační stupnice USA 4.0 a musí projít IEE, WES nebo ECE.
  3. Odesílejte skóre SAT. Další informace o flexibilních testovacích zásadách společnosti Erskine najdete zde .
  4. Vyplňte test znalostí anglického jazyka. Znalost angličtiny je vyžadována, pokud mateřským jazykem studenta není angličtina. Doporučené skóre TOEFL: 70 iBT (internetový test). Doporučené skóre IELTS: 6,0.
Zápisné a financování certifikátů

Po přijetí musí studenti předložit finanční certifikát a registrační poplatek, aby si mohli rezervovat místo v příchozí třídě. Poté bude vydáno I-20, aby student mohl získat vízum. Student je odpovědný za veškeré poplatky spojené se získáním studentského víza. Další informace naleznete na našich webových stránkách nebo kliknutím na tlačítko „použít nyní“ zahájíte proces podávání žádosti.

POUŽÍVEJTE NYNÍ!

129269_IMG_4260.jpg

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Erskine College has been preparing students for lives of learning, service, and leadership for more than 180 years. As a Christian liberal arts college, we educate students for careers, but more impor ... Čtěte více

Erskine College has been preparing students for lives of learning, service, and leadership for more than 180 years. As a Christian liberal arts college, we educate students for careers, but more importantly, we prepare you for your life’s calling. Méně