metropolia_nursing

Vy jste zájem stát se zdravotní sestrou a studovat v angličtině?

Budete žádat o ceněný profese, ve kterém budete pracovat s klienty různého věku, podporovat jejich zdraví a pohody zvířat a léčbě jejich nemoci. Sestry zřídka pracovat samostatně nebo v mezích svého vlastního povolání, což znamená, že by se dostat příležitost pracovat v multidisciplinární, cross-profesní, národní a mezinárodní prostředí.

Ve studijním programu v ošetřovatelství, budete studovat v angličtině multikulturní skupiny studentů. Metropolia University of Applied Sciences má více než 20 let zkušeností v oblasti výcviku zdravotních sester s využitím anglického jazyka.

Multikulturní a mezinárodní studijní skupina bude poskytovat obohacující "kulturní ponoření", který přispěje ke svému učení. Naši lektoři jsou zkušení, vlastnit univerzální mezinárodní a multikulturní zkušenosti.

Výcvik otevřou vynikající pracovní příležitosti, a to jak ve Finsku, tak v zahraničí. Budete dokončit University of Applied Sciences míry srovnatelné s obdobnými mezinárodních a evropských kvalifikací. Po dokončení stupně, budete mít kvalifikaci zdravotní sestra v souladu se směrnicemi EU.

Práce sestry je, že lidé orientované rozmanité a odměňování

  • Budete řídit, podpora léčbě a rehabilitaci lidí s různými onemocněními ve spolupráci s jejich nejbližším příbuzným a dalších odborníků. Péče o vedení a další zákazníci 'kin je důležitou součástí vaší práce.
  • Vaše pracovní náplň bude také zahrnovat různé výuku, plánování, vývoj, projekt, řízení a odborných úkolů.
  • Může pracovat v nemocniční oddělení, na klinice nebo v operačním sále. Můžete také najít práci v domácím ošetřování, různých rehabilitačních a pečovatelských domech či zdravotní středisko. Kromě nich bude udělen na sestry vám umožní pracovat jako odborník nebo poradce, s neziskovými organizacemi nebo v rámci mezinárodních povinností.
  • Budete mít dobrou míru zaměstnanosti a další možnosti vzdělávání.

kojící studie

Studie se skládají ze základních studií, odborných studií, volitelných studie, finální projekt a praktický výcvik pod dohledem. Naším cílem je klinického ošetřovatelství, se kterou posílí klinické dovednosti potřebné ve své budoucí profesi. To se projeví ve svých studiích v podobě rozmanitosti a příležitost procvičit své manuální zručnost v klinických laboratořích a simulovaných vzdělávacím prostředí.

Součástí osnov je finského jazyka studium pro zahraniční studenty, jak plynulost ve finštině je klíčovým požadavkem v praktickém výcviku, který je součástí studií a v pracovním životě. Musíte mít alespoň na úrovni B1 dovednost ve finském jazyce, aby byly způsobilé platit. Plynulost ve finštině také usnadňuje absolventům najít práci.

Když začnete své studium, budete připravíme individuální studijní plán (ISP) na základě vašeho osnov, uznání svého předchozího vzdělání (RPL) a vaše osobní potřeby rozvoje, které může zkrátit délku studia.

Vaše studium bude na plný úvazek a obvykle ve všední dny. Budou zahrnovat teoretickou výuku, různé praktické úkoly, webových studie, nezávislé a skupinové studie a různé semináře. Budete také provést písemné práce v každém kurzu. Kromě toho bude mít každý žák Metropolia dokončení projektové studie multidisciplinární inovace (10 kreditů) s ostatními účastníky z různých studijních programů.

Praktický výcvik a práce

Asi jedna třetina studií Sestra se skládá z praktického výcviku, který probíhá většinou v různých léčebných a operačních prostředí v oblasti zdravotní péče a sociálních služeb. Existují praktického výcviku v každém období. Prosím, vzít v úvahu, že budete muset pracovat na tři směny na mnoha místech, kde se bude provádět svůj praktický výcvik.

Vaše míry budou obsahovat konečný projekt (15 kreditů), které se obvykle provádí v párech v jedné z projektů Metropolia pracovišti orientované.

Mezinárodní aspekty ve studiích

V tomto studijním programu, bude přítomen na denní bázi ve třídě mezinárodní obsah, ale Metropolia nabízí rozsáhlé možnosti pro mezinárodní studentské výměny. Můžete absolvovat část svého praktického výcviku a teoretické studie v zahraničí. Naši studenti našli výcvikové umístění v Evropě, Africe a Asii, ale také v Kanadě. Můžete se také zúčastnit mezinárodních aktivit Metropolia v souladu s různými způsoby, například tím, že navštěvuje intenzivní kurzy nebo účast na projektech.

Stipendia

Za každý studijní program je dohodnuto, že 50% žadatelů pocházejících mimo zemí EU / EHP, které mají nejúspěšnější výsledky přijímací zkoušky, obdrží úplné osvobození od poplatku za studium v ​​prvním akademickém roce.

Během 2.-4. akademické roky, stipendium ve výši 75% ročního školného bude uděleno za předpokladu, že student příštích období:

  • minimálně 55 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího školního roku (končí dne 31. července) v bakalářském studijním programu
  • minimálně 20 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího semestru (podzimní semestr končí 31.12. a jarní semestr končí 31.7.) v magisterském studijním programu

V letech 2-4, zbývajících 25% z kurzovného studenta může být upuštěno, pokud škola zjistí, že je odůvodněná na základě sociálních, zdravotních nebo jiných důvodů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Metropolia University of Applied Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
42 měsíců
Denní studium
Price
- 0 € nebo 11000 € / rok pro studenty ze zemí mimo EU / EHP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date