Read the Official Description

Fyzioterapie: www.hanzegroningen.eu/ip

Zdravotní péče apeluje na vás. Máte rádi práci s lidmi a chtěli byste něco znamenat k nim. Jsi dobrý posluchač, zjistíte, že je snadné vžít do bot ostatních lidí a máte trpělivost. Přesto se také záměrně si stojí za sebe. Dáváte přednost udržet své možnosti otevřené a vytváření vlastních příležitostí. Měli byste cítit, že to vše platí i pro vás, pak fyzioterapie může být až vaše ulice.

S rehabilitační diplomu, máte široký budoucnost. Ve vaší rodné zemi, stejně jako v zahraničí, můžete začít v nemocnici, sanatoriu, rehabilitační centrum nebo zdravotnickým jeslích. Nebo samozřejmě můžete nastavit svůj vlastní praxi. Mezinárodně, holandský výcvik je velmi pokládaný.

Přehled programu

Osnovy Kompetence-based

Studijní program Fyzioterapie je profesionální Allied zdravotní program. Aby bylo možné zaručit, že své znalosti splňuje kritéria stanovená profesní oblasti Tato kritéria jsou přeloženy do kompetencí. Vaše vzdělání se točí kolem rozvoji těchto kompetencí. Příklady těchto kompetencí jsou následující:

  • pracovní metodicky a uplatňování klinické založené myšlení
  • poskytovat zúčastněným stranám informace o prevenci
  • provádějící výzkum
  • Přijetím profesionální přístup
  • komunikovat s ostatními ve svém oboru, a s dalšími zdravotníků.
fyzioterapie

studie struktura

Fyzioterapie program je čtyřletý program, (240 EC). Každý rok je rozdělen na dva semestry a každý semestr do dvou bloků. Během těchto bloků, budete mít přibližně 17 kontaktních hodin týdně; samostatné učení a praktický výcvik obsazení zbývajících hodin. Teoretická část je nabízen v malých výukových skupinách (12 studentů). Vyhodnocení se provádí na konci každého bloku.

Studovat v zahraničí

Jako člen Evropské sítě Fyzioterapie vysokém školství (ENPHE) je bakalářský obor fyzioterapie se podílí na vývoji evropského standardu pro fyzioterapeuty. Vzhledem k této síti můžete získat skutečně mezinárodní perspektivu: si může myslet, například z výměnných programů se zahraničními bakalářských programů. Tímto způsobem budete mít možnost dělat stáže v zahraničí.

Profese

Jako fyzioterapeut práci na kvalitu života. Vadný pohybového aparátu omezuje lidi v jejich aktivitách. To má vliv na jejich svobodu. Ať už je to stará dáma zotavuje z operace kyčelního kloubu, stavební dělník s záda stížností nebo sportovec se zraněním - všechny z nich jsou omezovány ve svých možnostech. V těchto případech, bolest často hraje důležitou roli. Jako fyzioterapeut, máte celou řadu technik a nástrojů k dispozici na pomoc pacientům podle vás svým praktickým lékařem a / nebo specialistou. Někdy jste schopni napravit stížnosti, někdy jim může zabránit a někdy mohou pomoci lidem řídit optimálně v rámci svých omezení. Hodnotíte pacienty, aby se fyzioterapeutické diagnózu, vypracovat plány pro léčbu, starat se o pacienty a dát jim informace, například o cvičení a prevence. Vše, co dělat se zaměřuje na lidské bytosti za nepořádku.

Program taught in:
Angličtina
Holandský

See 1 more programs offered by Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
3,060
EU / EHP: € 3.006 / NON-EU / EHP: € 8.500
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date