Bakalářský v technologii technika pro zdravotnictví (učil v italštině)

University Of Bergamo

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářský v technologii technika pro zdravotnictví (učil v italštině)

University Of Bergamo

CÍLE

Cílem kurzu je vyškolit inženýry, kteří budou pracovat s zdravotnického personálu poskytovat pacientům účinnější léčby, založená na využití inovativních technologií. Tento profesionální je také schopen organizovat a efektivní využívání technologických nástrojů pro péči o pacienty a pomoc. Výcvik v základních a technických věd je integrován s kurzy v oblasti biomedicínského inženýrství, patofyziologie, psychologie a stejně jako kurzy v oblasti sociálních otázek souvisejících s využíváním nových technologií v medicíně. V konečné fázi kurzu je stáž provádí v nemocnicích a ve výzkumných centrech v oblasti Bergamo, které jsou již spolupracuje s University of Bergamo a podílet se na správě cíle výcviku kurzu.

Absolventi tohoto kurzu budou schopni řešit problémy spojené se zdravotními procesů, organizaci a řízení biomedicínských technologií. Budou také vědět biologické principy, problémy související s patologickými stavy a hlavních diagnostických nástrojů používaných v klinické praxi. Budou vědět, jak zhodnotit dopad nových technologií v medicíně a řídit související inovační proces. Budou mít také možnost ověřit soulad s předpisy v oblasti výroby a používání zdravotnických prostředků a umělých orgánů.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Bakalářský titul v oboru strojírenské technologie pro zdraví si klade za cíl poskytnout dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí v biomedicínském průmyslu, v oblasti biomedicínského a klinického výzkumu v systémech určených pro péči o pacienty a pomoc. Pracovní příležitosti pro tyto absolventy bude možné v biomedicínském průmyslu, ve výzkumných laboratořích, v nemocnicích a na klinikách, v rehabilitačních centrech, stejně jako volný jako profesionál.

Kurz připravuje studenty na těchto dovedností:

 • Oblast zdravotnického prostředku
 • Technologie pro diagnostické postupy
 • technickou správu a zpracování klinických dat
 • odborník na senzory a zpracování signálu
 • Odborník v biomedicínském výzkumu
 • Odborník v klinickém výzkumu.

vstupní testy

Neexistuje žádný test výběr pro zápis do kurzu, ale tam je test zjistit počáteční úroveň studenta kompetencí.

Studenti zapsaní v prvním roce jejich průběhu se požaduje, aby dosáhly úrovně znalostí matematiky, fyziky a chemie.

Každý rok, vstupní zkoušky se konají v září.

Služby nabízené PRO studijního oboru

překlenovacích kurzů

Každý rok před začátkem lekce, intenzivní přípravné kurzy jsou organizovány v těchto předmětech pro ty studenty, kteří nejsou na úrovni:

 • matematika
 • Základní počítačové dovednosti
 • Fyzika
 • chemie

On-line kurzy

Materiál různých kurzů je k dispozici na webových stránkách univerzity. To může být použit jako součást sítě, učení a spolupráci a je záložní pro studenty, kteří nemohou docházet hodiny pravidelně.

Doučování

Doučování služba je k dispozici zaměřena na poskytování rad a pomoci studentům během jejich průběhu studia a řešení obtíží, které jim umožní získat maximální výsledky z navštěvovat kurzy. Tato služba je poskytována lektorů, jejichž úkolem je radit a pomáhat studentům z každého ročníku kurzu, ve spolupráci s pedagogických pracovníků.

Zahraniční jazykové testy

Úroveň požadované School of Engineering je Threshold Level kterou zřídila Rada Evropy, která odpovídá úrovni B1 referenčního rámce. Jazykové znalosti se ověřují úroveň studenta při vstupu. Pro angličtinu, studenti jsou testovány v rámci univerzity; Více informací o Certificazioni riconosciute k dispozici v italštině.

Self-testy

Studenti mohou rovněž přijmout příslušná on-line self-test.

This school offers programs in:
 • Italština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Bergamo, Lombardy
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Bergamo, Lombardy
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu