Proč studovat bakalářský Veterinary Science (vyznamenání)

Veterinářství je využití lékařského, diagnostických a terapeutických zásad na společník, domácí, exotické, volně žijících živočichů a užitková zvířata. Veterinářství je životně důležitá pro studium a ochranu zvířat výrobních postupů, stádo zdraví a sledování šíření rozšířené onemocnění. To vyžaduje získání a uplatňování vědeckých poznatků v několika disciplínách a využívá technické dovednosti k prevenci chorob v domácích i divokých zvířat.

Lidské zdraví je chráněn veterinářství úzce spolupracuje s mnoha zdravotníky ze strany pečlivé sledování zdraví hospodářských zvířat, jakož i jeho jedinečné školení v epidemiologii a nově se objevujících nákaz původců po celém světě.

Veterináři napomáhat při zajišťování jakosti, množství, a zabezpečení dodávek potravin tím, že pracuje pro udržení zdraví hospodářských zvířat. Veterinární vědci jsou v chemické, biologické a farmakologické výzkumu velmi důležité.

Vstupní požadavky

vstupní skóre

Všechny mezinárodní žadatelé musí splňovat minimální vstupní skóre pro přijetí do tohoto programu.

Pokud jste v současné době studuje rok 12 (nebo ekvivalent) v Austrálii nebo na Novém Zélandu, je nutné ke splnění tohoto programu minimální OP nebo Rank skóre.

Pokud jste v současné době dokončení svého nadřízeného vzdělání jinde, je nutné ke splnění tohoto programu minimální míry rovnocennosti mezinárodní vstupní skóre.

Pokud si nejste běžný školní docházku, bude vaše žádost být posuzováno individuálně.

Předpoklady

Queensland Rok 12 (nebo ekvivalent) angličtina, chemie, matematika B PLUS buď fyzika nebo biologie.

anglické odborné způsobilosti

IELTS celkově 7; mluvení 7; čtení 6; psaní 6; poslouchá 6. U ostatních Anglické jazykové znalosti testy a skóre schválených pro UQ, pohled politiku anglické odborné způsobilosti níže.

S cílem získat vstup do akademického programu na UQ, budete muset prokázat, že máte odpovídající úroveň znalosti anglického jazyka.

Pro splnění požadavků anglické jazykové znalosti na UQ, musíte prokázat jednu z následujících možností:

 • skóre odpovídá čtyřem semestry pořádný úspěch v Queensland studií úřadu angličtiny, angličtina pro žáky ESL nebo australské nebo mezinárodní ekvivalent. Méně než čtyři semestry lze uvažovat o některých programů.
 • alespoň 6,5 celkové a minimálně 6,0 v každém dílčím pásmu Mezinárodního Testing System anglického jazyka (IELTS) nebo rovnocenný test. Některé programy mají vyšší nároky na znalosti anglického jazyka; viz jednotlivé programové požadavky.

Jiné rovnocenné zkoušky, jako je například Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) a Pearson Test z angličtiny (PTE) Akademický jsou rovněž přijímány, a další kvalifikaci a zkušenosti mohou být také považována.

Studium v ​​zahraničí a příchozí Exchange studenti jsou povinni pouze k uspokojení celkové skóre (např 6,5 IELTS nebo TOEFL 87 nebo 64 PTE).

Vízové ​​povinnosti

Zahraniční studenti, kteří jsou přijaty do prezenční formy studia v Bachelor of Veterinary Science (vyznamenání) jsou způsobilé žádat o australské studentské vízum.

Australská vláda zjednodušila proces podávání žádosti o vízum. Nyní všichni zahraniční studenti žádat o studentské vízum (podtřída 500).

Struktura programu

Kurzy

Nabízené kurzy v Bachelor of Veterinary Science (vyznamenání) jsou uvedeny v seznamu kurzu. Každý kurz je přidělen určitý počet jednotek (#). Standardní prezenční studium zatížení je 8 jednotek za semestr.

Pravidla programu

Pravidla Program vysvětlit, co je nutné k dokončení Bachelor of Veterinary Science (vyznamenání). Tyto požadavky zahrnují celkový počet jednotek, které je třeba dokončit, aby absolvent.

Úspěchy

Vyznamenání se uděluje všem absolventům tohoto programu. Vyznamenání se uděluje v následujících tříd:

 • třída I
 • třída IIA
 • třída IIB
 • třída IIIA
 • třída IIIB

Třída vyznamenání závisí na veřejných zakázkách.

Cvičení, umístění a stáže

Studenti se musí zavázat osmi (8) týdnů dovolené práce (ve svém volném čase) do konce svého třetího ročníku Professional Členství Absolventi mohou mít nárok na členství s těmito profesními organizacemi:

 • Australasian Veterinární desky Inc Rady
 • Američan Veterinary Medical Association
 • Royal College of veterinárních lékařů
Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z The University of Queensland »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Led 2020
Duration
5 let
Denní studium
Price
57,248 AUD
Orientační roční poplatek 2017.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date