Přečtěte si oficiální popis

Francouzský jazyk program LF je podporován, navíc k výuce angličtiny, jako důkaz o vývoji evropské integrace mnoha institucí v Rumunsku.

Učitelé LF podpory a vzdělávacího programu v angličtině, ukázal a prokázal velmi dobrou znalost jazyka, o čemž svědčí obchod a mezinárodní vztahy s anglosaských zemích a jejich osvědčení o znalosti o jazykem. Kromě toho výzkum učitele vyžaduje důkladnou znalost angličtiny potřebné pro čtení a psaní vědeckých prací. Navíc, učitelé a studenti mohou absolvovat kurzy pořádané Britskou radou a angličtině získat lékařské osvědčení prokazující lepší znalosti o kultuře a anglického jazyka.

Tradice francouzských studií v bakalářském programu, spolupráce na lékařských fakultách vzdělávání v Evropě, USA, Austrálii a logistiku zajišťuje naší univerzity (knihovna, akreditovaní učitelé na podporu výuky angličtina, vlastní vzdělávací prostředí, vhodné programy existovat systém přenosu kreditů), všechno jsou důvody, proč studovat angličtinu na fakultě medicíny Iasi.

Speciality Lékařské fakulty

  • Medicína 360 kreditů
  • Všeobecná sestra 240 kreditů
  • Výživa a dietetika 180 kreditů
všeobecné lékařství

Vstupné na lékařské fakultě Iasi

Přijetí Samofinancované kandidátů (v cizí měně) na území Spojených států a zemí Evropské unie na „Gr. T. Popa „University of Medicine a lékáren Iasi v průběhu školního roku 2016-2017 se provádí v souladu se zákonem č 1/2011 a OMECS 3855 / 26.05.2016 a pravidla a předpisy univerzity, v souladu s principem akademické autonomie; zkontrolujte metodiku pro přijetí v prvním roce studia samoplátců kandidátů (v cizí měně) na území Spojených států a zemí Evropské unie ve školním roce 2016- 2017

Kde to jsme?

Iasi Lékařská fakulta je součástí Univerzity v medicíně a farmacii „Grigore T. Popa“ umístěné v centru města.

Nachází se v jihovýchodní Evropě, Rumunsko zaujímá 9. místo jejího povrchu a 7. místo podle počtu obyvatel v zemích Evropské unie. Hlavním městem je Bukurešť, který se nachází v jižní části země. Iaşi leží v severovýchodní části země, v blízkosti hranice s Moldavskou republikou. Naše město je jedním z hlavních historických, kulturních a akademických center v Rumunsku, stejně jako nejdůležitější ekonomické a akademické centrum regionu Moldávie.

První univerzita v Rumunsku byla založena v roce 1860 v Iasi a v současné době najdete více než 60.000 studentů studujících v několika veřejných a soukromých vysokých škol. Již více než 40 let, Jasy je významným akademickým centrem pro zahraniční studenty z Evropy i jiných kontinentů.

V Iasi, existuje pět zahraničních kulturních center:

  • Francouzský (Francouzské kulturní centrum)
  • Angličtina (British Council)
  • German (Rumänisch-Deutsche Kulturgesellschaft)
  • Latinská Amerika a Karibik
  • řecký

Proč studovat medicínu v Iasi?

Přemýšlejte o možnostech!

Proč byste měli zvážit studovat medicínu na naší fakultě? Zde jsou některé důvody, proč jsme vás a vaši rodinu, pozvat k zamyšlení.

Naše fakulta má 137 let zkušeností v přípravě mladých lidí k výkonu zdravotnického povolání. Tato brožura obsahuje přehled našich současných osnov, vyučují učitelé se silnou zkušeností a mezinárodní výstavě. Naše programy a kvalifikace jsou akreditovány rumunského ministerstva školství a vědeckého výzkumu, a jsou uznávány v celé Evropské unii. Náš systém hodnocení je kompatibilní s European Credit Transfer System (ECTS), chcete-li převést do nebo z jiné evropské vysoké škole.

Budete v přímém kontaktu s pacienty ve 3. ročníku v rámci hlavního programu (nemluvě o letní stáž od 1. ročníku). Obecně platí, že vám pomůže od prvního dne rozvíjet znalosti a praktické dovednosti potřebné k poskytovat kvalitní zdravotní péči s důvěrou a odborných znalostí.

Dostanete chuť průlomové léky účastí a účastí na mnoha národních i mezinárodních akcích o zdravotnických tématech aktuálního zájmu (konferencí, sympozií, workshopů nabídl mezinárodně uznávaných odborníků).

Můžete se připojit společnost lékařů a studentů (IDS), velmi silné a aktivní, hluboce podílí na rozvoji vize a praxe naší fakultě. Studenti volí své zástupce v radě fakulty a senátu univerzity. MCH provádí celou řadu projektů, které využívají ti, kteří ji potřebují. MCH organizuje mezinárodní výměny studentů a pořádají semináře a kurzy neformálního informálního učení zajímavého. Kromě toho, MCH organizuje největší mezinárodní setkání studentů medicíny a mladých lékařů v Rumunsku.

Setkáte se a stane se přáteli se studenty z celého světa. V roce 2015-2016, naše fakulta byla až 1407 zahraničních studentů z 85 zemí. Je to jako mít celý svět na jednom místě, neuvěřitelnou příležitost pro dialog a interkulturní učení! Můžete se dozvědět Romanian, krásný romantický jazyk (latinsky) mluví o více než 22 milionů lidí. Jiné Romance jazyky jsou spojeny s rumunský francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Budete mít možnost zjistit Iasi, Rumunsko a východní Evropy, jako místo plné historie a kultury.

Dostanete druhý domov v krásném Rumunsku a druhou rodinu mezi rumunskými přátelští a pohostinní lidé. Můžete začít lékařskou kariéru v Rumunsku nebo ve spolupráci s kolegy z Rumunska. Scéna rumunské lékařského výzkumu je velmi dynamický, řeší skutečné problémy a obavy dneška a mezinárodního zviditelnění. Toto je navíc k zhmotnit své sny stát se úspěšným zdravotník a starostlivá lidská bytost, počínaje dospělosti s pevným základem lékařského vzdělávání, učení dovednosti v průběhu celého života, je morální úsudek a trvalé vztahy.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Francouzština
Rumunština

Zobraz 2 více kurzů z Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy Iasi »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
6 let
Denní studium
Price
5,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date