Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Věda, umění a filozofie

Chiropraxe byl tradičně spoléhat na třech pilířích: filozofie, vědy a umění. Proto se při vývoji osnov, prioritou našeho akademického týmu bylo dosáhnout rovnováhy mezi těmito třemi pilíři. Vzhledem k tomu, kurikulum je v souladu se zásadami chiropraxe, že kombinuje studium základních a klinických vědách s hlubokou reflexi vrozenou schopnost našeho těla optimalizovat jejich zdraví.

Dvojjazyčné School

BCC je mezinárodní škola se dvěma úředními jazyky: španělsky a anglicky. Během prvního roku, budou výukové kurzy přeložen současně a také jazyková podpora kurzy jsou nabízeny pro studenty následovat tříd ve stejné době se zlepšit jejich znalosti. V posledních dvou letech, zatímco všechny přednášky budou v angličtině, bude ve španělských postupů.

Osobní plán rozvoje a reflektivní praxe

Tyto moduly jsou navrženy tak, aby stimulovat schopnost studentů porozumět tomu, co se učí a jak se jim daří, a pomoci jim hodnocení, plán a převzít odpovědnost za nezávislé učení, protože objevit své vůdčí schopnosti a týmový duch.

výzkum

Náš vzdělávací program umožňuje od začátku, studenti začínají chápat a rozvíjet vědecký výzkum, praxi založenou na důkazech a kritický-analytické myšlení. Tak, v posledních letech učebního plánu, budou mít studenti nezbytné přípravy, aby konečné výzkumný projekt.

Klinické zkušenosti

Nočním způsobem je nezbytné od samého počátku, takže BCC dává studentům příležitost pozorovat a pracovat s chiropractors zažil při péči o pacienty v BCC Chiropractic Centre. Během čtvrtém a pátém roce, budou studenti poskytne chiropraxe péče pacientům pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • španělština

Zobraz 1 více kurzů z Barcelona College of Chiropractic - BCC »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
5 - 5 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date