Bakalářský titul v oboru chiropraxe

Všeobecné informace

Popis programu

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Věda, umění a filozofie

Chiropraxe byl tradičně spoléhat na třech pilířích: filozofie, vědy a umění. Proto se při vývoji osnov, prioritou našeho akademického týmu bylo dosáhnout rovnováhy mezi těmito třemi pilíři. Vzhledem k tomu, kurikulum je v souladu se zásadami chiropraxe, že kombinuje studium základních a klinických vědách s hlubokou reflexi vrozenou schopnost našeho těla optimalizovat jejich zdraví.

Dvojjazyčné School

BCC je mezinárodní škola se dvěma úředními jazyky: španělsky a anglicky. Během prvního roku, budou výukové kurzy přeložen současně a také jazyková podpora kurzy jsou nabízeny pro studenty následovat tříd ve stejné době se zlepšit jejich znalosti. V posledních dvou letech, zatímco všechny přednášky budou v angličtině, bude ve španělských postupů.

Osobní plán rozvoje a reflektivní praxe

Tyto moduly jsou navrženy tak, aby stimulovat schopnost studentů porozumět tomu, co se učí a jak se jim daří, a pomoci jim hodnocení, plán a převzít odpovědnost za nezávislé učení, protože objevit své vůdčí schopnosti a týmový duch.

výzkum

Náš vzdělávací program umožňuje od začátku, studenti začínají chápat a rozvíjet vědecký výzkum, praxi založenou na důkazech a kritický-analytické myšlení. Tak, v posledních letech učebního plánu, budou mít studenti nezbytné přípravy, aby konečné výzkumný projekt.

Klinické zkušenosti

Nočním způsobem je nezbytné od samého počátku, takže BCC dává studentům příležitost pozorovat a pracovat s chiropractors zažil při péči o pacienty v BCC Chiropractic Centre. Během čtvrtém a pátém roce, budou studenti poskytne chiropraxe péče pacientům pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

Poslední aktualizace Led 2016

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Chiropractic is the largest natural health care profession in the world. Now established in over 70 countries, this rapidly growing discipline has 90,000 professionals trained at accredited colleges/u ... Čtěte více

Chiropractic is the largest natural health care profession in the world. Now established in over 70 countries, this rapidly growing discipline has 90,000 professionals trained at accredited colleges/universities predominantly located in North America and Anglo-Saxon countries. Chiropractic is a primary contact health care profession that is well established in a number of countries around the world. Chiropractic focuses on the relationship between the body’s structure – mainly the spine – and it’s functioning, as regulated by the nervous system. Méně