Bakalářský lékárna

Ohio Northern University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářský lékárna

Ohio Northern University

Aby byl její vliv

Jsme pyšní přímý vstup (0-6) PharmD program - jeden z pouhých sedm v národě. To znamená, že jste přijati do programu lékárny na jeden den. Žádné čekání, žádné obruče, žádné popírání poté, co jste investovali několik roků vysoké školy v kurzu. Získáte být farmaceut ve výcviku od chvíle, kdy přijedete na akademické půdě.

Náš akademický program je přísný. Očekávat, že tvrdě pracovat a být napadeno. Ale není třeba zdůrazňovat, protože nabízíme podpůrné a non-konkurenční prostředí. Vaše profesoři, kolegové lékárna studenty a absolventy Onu se stanou vaši přátelé a rodina. Budou vám pomohou uspět a otevřené dveře pro vás.

Větší instituce prostě nemůže poskytovat individuální pozornost a příležitost, kterou najdete zde. Z postavit volání v drog a zdraví informačního centra do poradny pacienty zdraví veletrhu komunity, od pomoci profesora s grantového výzkumu k číslu up organizaci studentka farmacie - příležitostech otevřené pro vás jsou opravdu neuvěřitelné!

Na Raabe College of Pharmacy, nejsme jen vychovávat lékárníky, budeme vychovávat soucitné pečovatele a dopustil vůdce. Na dokončení studia, budete mít jistotu, aby objevení nových cest a pomoci lidem způsoby, které jste nikdy představit.

PŘÍLEŽITOST oplývá

Najít shodu

V roce šest farmacie školy, budete se zapojily do devíti rotací - z nichž každá trvá přibližně jeden měsíc -, které vám dávají šanci na postup lékárnu v různých prostředích. Můžete dokončit rotaci, že jste naprosto milují, a objevovat nové oblasti farmacie. Možná vás bude zajímat i nadále učit jako farmacie rezident - můžete zadat proces "shoda". V roce 2015, devět z 10 ONU studentů, kteří podali žádost o pobytových programů v roce 2015 byly "uzavřeno" do pobytových místech. Ve srovnání s 68 procent národního průměru, naši absolventi umístí do pobytů ve výši 90 procent. Shodná míst zahrnutých Cleveland Clinic, Baylor University, St. Lukův Medical Center, Ford Hospital Henry, West Virginia University Medical Center, Dětská nemocnice St Jude na výzkum a Johns Hopkins nemocnice.

Staňte se součástí výkonné sítě

Když přijedete do ONU, stanete se součástí silného a těsně přiléhající sítě onu lékárníků. Váš třetí ročník farmacie školy, například, budete středem pozornosti na výročním Profesionální nasazení ceremoniálu, kde budete spárované se zavedeným lékárníka rádce a prezentovány s bílou srstí vám vlastní lékárníka. Během obřadu, dostanete možnost sdílet své cesty a kariéru s úspěšným lékárníkem, který skutečně zajímá. Mnoho vztahu žák / mentor pokračovat dlouho poté, co absolvent. A tam, kde vás vaše kariéra trvá, určitě narazí na onu lékárníka, který má záda.

THINK ÚSPĚCH

MEGAN KELLER PHARMD '11

"I LOVE IT a Nikde jinde, raději bych byl," říká. "Je to neuvěřitelně vzrušující být na špici lékařství a farmacie. JSEM OPRAVDU vděčný za MY onu zkušeností, uvnitř i mimo třídu. Trvá to zvláštní prostředí, aby umožňoval studentům rostou, zralý a uspět. "Megan Keller, PharmD '11, pomáhá redefinovat roli lékárníka v systému zdravotní péče, a ona miluje každou minutu. Keller je ředitelem klinických lékárenských služeb na Doctors Hospital Family praxe v Grove City, Ohio rodinného lékařství vzdělávacího programu pro osteopathic lékařů. Její úlohou je integrovat farmaceutické znalosti do celkové péče poskytované pacientům. Ona doprovází lékařské obyvatele na události, vede je při výběru léku, odpovídá na jejich otázky léky, a dodává měsíční přednášky. Ona také pracuje přímo s pacienty s cílem usnadnit hojení. Ona pomáhá pacientům zvládat jejich chorobných stavů, přezkoumává jejich léky na negativní interakce, a vychovává je o jejich léky.

VÝSLEDKY A KURZY

SOLID VÝSLEDKY

 • Přibližně 98 procent našich absolventů projít Národní asociace farmaceutických úřadů Licensure vyšetření (NABPLEX) na svém prvním pokusu.
 • 100 procent našich absolventů prošel jejich Multistate lékárna Jurisprudence zkouška (MPJE) na svém prvním pokusu v roce 2015.
 • 80 procent absolventů, kteří se rozhodnou vstoupit do postgraduální rok 1 (PGY1) pobytem úspěšně odpovídat do pozic.
 • 1 v každé 4 lékárníků v Ohiu jsou onu absolventi.
 • 97 procent našich absolventů je zaměstnáno šest měsíců po dokončení studia.
 • Naše absolventy síť 7000 členů silná. Jeden z největších naleznete v zemi.
 • ONU je zařazen v Top 10 soukromých univerzita v národě a 2. na Středozápadě.
 • ONU lékárna programu zařazen jako Top 15 soukromé škole lékárny v zemi.
 • Jeden z pouhých sedmi 0-6 programů pharmcy s přímým vstup v zemi.

KURZY

Budete potřebovat 216 kreditních hodin potřebná k získání PharmD. Zde jsou některé kurzy budete mít jako hlavní lékárny:

 • Applied Sciences of Pharmacy
 • BIOCHEMISTRY
 • lékařská mikrobiologie
 • Profese of Pharmacy
 • Biostatistics
 • ANATOMIE
 • Fyziologie
 • Organická chemie
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
6 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Columbus, Ohio
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Columbus, Ohio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu