Bakalářské v Výživa

Všeobecné informace

Popis programu

V průběhu

Studijní plán je organizována tak, aby zajistily integraci studentů z různých prostředí v oblasti zdraví, a podporovat respektování základních a specifických témat, založit na vědu potravin a nutričních potřeb jednotlivců a populací.

Celková znalost přes tréninkové možný výkon v mnoha oblastech, od těch tradičních až po ty aktuální, jako je bylinné medicíny, genomu, gerontologie.

Absolventi Univap mají generalist, zaměřené na bezpečnost potravin a dietní péči ve všech oblastech odbornými znalostmi v oblasti potravin a výživy jsou prezentovány základním prvkem při prosazování, zachování a obnovení zdraví a prevenci onemocnění u jedinců nebo populací ,

Trh práce

Pracovní příležitosti pro absolventy univerzity Vale do Paraiba je mnoho, protože to je velký potenciální ekonomické oblasti s četnými odvětví, která vyžaduje řádnou strukturu systému zdravotnictví a sociální péče, restaurace a samotných odvětvích jako pole práce. Nemluvě o tom, že není dostatečný počet vysokých škol, aby uspokojili poptávku všech údolí Paraíba a okolí, jako oblast Serra da Mantiqueira, severní pobřeží a Historic Valley (Arapeí, Areias, Bananal, Queluz, Silveiras a São José do Barreiro).

Hlavní předmětu

Transdisciplinary výcvik, základy disciplín aplikovat na specifických znalostí zdraví, kontaktní Očekávání na trhu práce, a to prostřednictvím studijních programů fázi povinné od 3. ročníku, Disciplíny zarovnané na současný trh práce, as nutriční genomiky, nutriční epidemiologie, bylinné a Nutraceuticals.

Cíl předmětu

Formulář vědomé profesionální vaší role a odpovědnosti, umět přijímat legálně a v plné výši, ukládá se jako kvalifikované a kompetentní člen multidisciplinárního týmu zdravotní péče a vzdělání, které splňují potřeby a zájmy široké stávajícím trhu práce pro výživu ,

Hledání tvorbu profesionální technicky způsobilý plánovat, organizovat, řídit, kontrolovat a vyhodnocovat potravin a výživy služby, pracující v vzdělávání v oblasti výživy a pomoci komunitě nebo jednotlivcům, zdravé nebo nemocné, ve veřejných nebo soukromých institucí, víceoborové týmy, jakož i ve výzkumu jakékoliv související s potravinami a výživy.

Rovněž má v úmyslu poskytnout školení, které se zaměřuje na potřeby sociální zdraví, s důrazem na jednotného systému zdravotnictví (SUS).

Trvání

8 semestrů, čtyři roky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

A Universidade do Vale do Paraíba – Univap, reconhecida pelo MEC em 1992, é uma instituição comunitária sem fins lucrativos, de ensino, pesquisa e extensão.

A Universidade do Vale do Paraíba – Univap, reconhecida pelo MEC em 1992, é uma instituição comunitária sem fins lucrativos, de ensino, pesquisa e extensão. Méně
São José dos Campos