Bakalářské studium medicíny vědy

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalářský studijní Lékařská věda

Podle "prozatímní nařízení o normách anglicky učil lékařské vzdělání vysokoškoláka pro zahraniční studenty v Číně Quality Control", ministerstvo školství Číny schválila Jihovýchodní univerzita jako jeden z kvalifikovaných univerzit v Číně zapsat mezinárodní studenty v anglicky učil program vysokoškoláka medicíny.

Pro urychlení jeho krok internacionalizace, bude Jihovýchodní univerzita nadále zapsat zahraniční studenty v anglicky učil bakalářského programu medicíny na podzim-polovině roku 2010. Cílem programu je rozvíjet mezinárodní kvalifikované zdravotníky, při řádném zohlednění možných potřeb nich sloužit v jejich vlasti nebo v jiných zemích.

Po dokončení celkové požadované úvěry, budou studenti být svěřena diplomu Jihovýchodní univerzitě a kvalifikované studenty obdrží bakalářský titul Lékařská věda (MBBS). Absolventi budou mít možnost zapsat pro lékaře kvalifikační zkoušku podle relativní předpisů dané země.

V angličtině, program je otevřen pro zahraniční studenty ve snaze o vědě a praxi medicíny, jejichž kurzy jsou nabízeny Medical College, SEU.


Přehled Medical College, SEU

Lékařská vysoká škola jihovýchodní univerzity, pocházející z Nanjing železniční Medical College, jejíž původ lze vystopovat k Medical College v centrální univerzita byla založena v roce 1935, byl sloučen do jihovýchodní univerzitě v roce 2000. To má jeho prestiž doma iv zahraničí pro svou dlouhou historii a kvalitního vzdělávání.

College of Medicine, Jihovýchodní University (SEU), se nachází v malebném Xuanwu jezera v Nanjingu, historické a kulturní město v Číně, které hraničí Hunan ulice, národní slavný obchodní ulici. Areál se může pochlubit krásné scenérie celého roku. Vysoká škola medicíny byl důležitý základnu v národním vzdělávání lékařů. V posledních letech se pěstuje více než 20.000 absolventů, včetně některých akademických pracovníků z čínské akademie inženýrství a dalších mnoho poznamenat lékařských odborníků doma iv zahraničí.

College of Medicine, SEU se skládá ze školy základní lékařské vědy, škola klinické medicíny a školy veřejného zdraví. Vysoká škola nabízí šest Ph.D. programy, dvacet devět magisterských programů, jeden 7-leté program jak pro bakalářské a magisterské studium a sedm bakalářského studia.

Existuje více než 80 profesorů a 150 docentů na fakultě vysoké školy medicíny, včetně 30 doktorské dohledu a 200 magisterských orgány dohledu, většina z nich mají zkušenosti studium v ​​známých zahraničních lékařských fakultách a které získaly doktorát v oboru. Dále, tam jsou 87 na částečný úvazek profesorů a 226 docentů v připojených nemocnicích a laboratorních nemocnic.

S 193,000 čtverečních. m. moderních výukových a laboratorních budov, tělocvičen a knihoven, College of Medicine, SEU pokrývá celkovou plochu 263,000 čtverečních. m. Knihovny sbírat 400.000 kopií knih a 1500 druhů zahraničních periodik. Klinické Experimentální Center, který je ve výstavbě, bude usnadňovat lékařské studenty s moderními klinickými postupy, prostřednictvím simulační elektronického systému pacienta. K dispozici je 19 nemocnic spojené s College of Medicine, SEU, více než 40 laboratorních nemocnic šíří po celé zemi.

SEU je úplná univerzita s více než 28.000 na plný úvazek studentů, mezi nimiž 2.700 jsou studenti medicíny se skládá z 800 absolventů a 1900 vysokoškoláky. Existuje více než 1000 zahraničních studentů ze 102 zemí studují zde.

ZÁKLADNÍ INFORMACE MBBS PROGRAMU

Období: 6 let

Kvalifikace: Přes 16 let starý, absolvent střední školy nebo vyšší, zdravé cizinci

Období pro podávání žádostí: 1. března 2012 do 25. června 2012

Dokument Použití:

1. SEU Přihláška pro zahraniční studenty.
2. Senior maturitu (originál nebo ověřenou verzi, v notářsky ověřené čínské nebo anglickým překladem)
3. Vysoká škola přepisy (originál nebo ověřenou verzi, v notářsky ověřené čínské nebo anglickým překladem)
4. Autorizovaný Kopie skóre TOEFL (500 nebo výše v testu papírové / 61 nebo vyšší v testu počítačovém), nebo IELTS skóre 5.0 nebo vyšší pro ty žadatele, jejichž mateřským jazykem nebo úředním jazykem není angličtina.
5. platný cestovní pas kopie


Poplatek za podání žádosti: 400RMB

Školné: 30.000 RMB / rok

Další poplatky: asi 6000 RMB / rok na jeden obsazení v pokoji dvou occupancies

Zápis postup: Budeme kontrolovat všechny aplikační dokumenty a posoudit kvalifikaci každého žadatele. To nejlepší z kandidátů bude zapsán.

Titul svěřením: Ti, kdo dodržovat čínské zákony a předpisy SEU bude svěřena bakalářský titul lékařské vědě SEU poté, co byly dokončeny všechny požadované akademické kredity a získání osvědčení o absolvování.

Registrace doba: říjen 2012

Poslední aktualizace Zář 2015

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Jihovýchodní univerzita (SEU) je jedním z klíčových národních škol spravovaných přímo pod Ministerstvo školství, mládeže a Číny. Jako stoleté prestižní univerzitě, se nachází v blízkosti centra města ... Čtěte více

Jihovýchodní univerzita (SEU) je jedním z klíčových národních škol spravovaných přímo pod Ministerstvo školství, mládeže a Číny. Jako stoleté prestižní univerzitě, se nachází v blízkosti centra města Nanjing, na západ od Purple Mountain a jižní Xuanwu jezera. Jihovýchodní univerzita je jednou z nejstarších institucí vyššího vzdělání v Číně, jejíž původ lze vystopovat až 1902, kdy byla založena jako Sanjiang Normal College. V roce 2000, Nanjing Železniční lékařská vysoká škola (která je uvedena WHO) byl Nanjing vysoká škola komunikace a Nanjing geologické fakultě incorporateted do jihovýchodní univerzity. &nbsp Nyní Jihovýchodní univerzita vyvinula v komplexní univerzitě, se může pochlubit 30 škol či oddělení s 69 bakalářských oborů ve všech.To také má 23 postdoktorské stanic a nabízí 96 doktorských programů a 210 magisterských 's programy, ale má celostátní vedení v architektuře, stavebnictví, elektronika, informační technologie, energetika, energetika, doprava a technologie atd. Jihovýchodní Universit y je celkový počet zaměstnanců fakulty a asi 6000, včetně 2000 profesorů a docentů, 10 akademiků čínské akademie věd a akademie inženýrství. V současné době počet studentů prezenčního studia je přes 26000, z nichž asi 9000 jsou doktorandů. Jihovýchodní univerzita klade stejný důraz na výzkum. Je to jeden z nejlepších 10 univerzit ve vědeckém výzkumu a vývoji v Číně, s více než 20 národních a provinčních výzkumnými ústavy a řada klíčových výzkumných základen. Jihovýchodní univerzita, se zásadou výkonu dokonalost, podporuje ducha "kázní, pravdivost, jednotu a péče ". &nbsp Při vývoji jihovýchodní univerzity, mezinárodní spolupráce a výměny hrají důležitou roli. Od roku 1978 již více než 4000 učitelů a výzkumných pracovníků bylo odesláno do zahraničí pro akademické činnosti nebo výměn, a více než 3500 zahraničních odborníků a učitelů byly vyzvány, aby naši univerzitu pro školení, společný výzkum a akademické výměny. Až teď, více než 2039 zahraničních studentů ze 60 zemí studovali v této univerzity. Podepsali jsme dohodu o spolupráci s více než 100 univerzit, výzkumných ústavů a ​​podniků v zemích jako je Austrálie, Británie, Kanady, Francie, Německa, Itálie, Japonsko, Korea, Vietnam, Indie, Singapuru, Švýcarska, Švédska a Spojených státech.&nbsp Vybudovali jsme novou pobočku v Jiangning, která se nachází v rozvojové zóně Jiangning okres v jižní části Nanjing, na celkové ploše více než 246 hektarů, s pohodlnou dopravu a krásné přírodní scenérii kolem něj. Nový školní areál byl uveden do provozu v září roku 2006, poskytuje našim učitelům a studentům lepší vybavení a ubytování. &nbsp Srdečně vítáme zahraniční studenty ke studiu na Jihovýchodní univerzitě, kde si budete moci vychutnat bohatý a obohacující studijní zkušenosti. Méně