Bakalářské farmaceutická firma

Ohio Northern University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářské farmaceutická firma

Ohio Northern University

K dispozici je celá věda skrytých v podnikání zdravotní péče

S tímto dur, budete rozdělit svůj čas mezi zdravotnictví hřišť v Getty College of Arts & Sciences, kurzy vydaných Raabe College of Pharmacy a obchodních hřišť v Dicke College of Business Administration. Budete si vybrat z pěti oblastí koncentrace: účetnictví, obchodní analýzy, řízení lidských zdrojů, řízení výroby a marketingu.

S našimi malými žáků ve třídě, budete poznat své profesory, a budou tě ​​poznat. Ve skutečnosti, budete přidělen fakulty poradce, který vás mentor z jednoho dne až do ukončení studia. Budete také komunikovat s a učit se od vedoucích pracovníků, podnikatelů a Onu absolventy, kteří si kovaných úžasné kariéry v polích biotechnologie, zdravotnických a farmaceutických. Všichni tito lidé otevřou dveře pro vás.

Váš farmaceutická firma školství budou míchat přísné ročníkovou práci s real-svět učení. Budete pracovat se skutečnými společnostmi řešit problémy a navrhnout strategie. Budete zdokonalovat své dovednosti v leadershipu, týmové práce, kreativity a podnikání.

Po dokončení studia, budete mít vzácnou kombinaci dovedností - odborné znalosti v oblasti zdravotní vědy a podnikání - které jsou určitě vám všiml společnostmi v průmyslových odvětvích rychle rostoucích zdravotní péče.

PŘÍLEŽITOST oplývá

ZDRAVOTNICTVÍ obchodní profesionály CLUB

Zdravotní péče profesionálů Club (HBPC), je otevřen pro každého studenta na akademické půdě, kteří chtějí lépe porozumět odvětví zdravotní péče (s důrazem na farmaceutický průmysl) a jeho dopad na naši společnost. Hlavním cílem této skupiny je poskytovat sítí a možnosti vzdělávání pro studenty se zájmem o práci v oblasti zdravotní péče. I když není spojen s národní organizace, členové HBPC vytvořit podpisové aktivity na onu kampusu. Každou zimu, klub shromažďuje dary a hračky, aby se Vánoce trochu jasnější pro nemocné děti v St. Ritinýho nemocnice v Lima, Ohio. A na jaře, klub hostí Polar RX, lék na předpis, zneužívání událost vědomí.

Stáže

Váš praxe vám dává možnost pracovat v této oblasti a budovat svůj životopis. Máme vás spojí s stáž, která odpovídá vašim zájmům a kariéru. Zatímco mnoho studentů stážista v Ohiu, jiní rozhodnou absolvovat stáž v jiném státě nebo dokonce na mezinárodní úrovni. Většina stáže jsou vypláceny, a mnoho výsledek v nabídkách zaměstnání na plný úvazek na dokončení studia.

THINK ÚSPĚCH

MAEGAN SCHNARRE BSBA se zaměřením na farmaceutický podnik s marketingovými KONCENTRACE '13

"MY ONU vzdělávání bylo velkou výhodou ME během svého prvního několika letech Cardinal Health. Nejen, že MÁM marketingového pozadí, který je co moje role vyžaduje Byl jsem ale také ZDRAVOTNICTVÍ Znalosti a vášeň, která dělá chodit do práce tu každý den takový úžasný zážitek. Farmaceutický sektor HLAVNÍ rozhodně mi dal výhodu v mé kariéry - do té míry, že jsem byl přijat do Cardinal Health'S EMERGE VEDENÍ rozvojový program pro velmi výkonné entry-level zaměstnanců. KVŮLI ONU, mám velmi světlou budoucnost v podnikání zdravotní péče. "Maegan Schnarre absolvoval onu v roce 2013 s farmaceutickým obchodním stupni a koncentrace v oblasti marketingu. Dnes, ona je senior marketingový specialista pro Cardinal Health, provádění marketingových programů a budování a udržování webové stránky přizpůsobené pro nezávislé maloobchodních lékárnách. Ona byla nabídnuta svou pozici na Cardinal po dokončení celoroční stáž v podniku, který byl uspořádán přes stáž onu je.

VÝSLEDKY A KURZY

SOLID VÝSLEDKY

  • 100 procent sazba za umístění pro farmaceutické obchodních studentů v stáží. Onu studenti přistát kýžené místa ve firmách, jako je Abbott Laboratories, Cardinal Health, Ortho-Helix a Express Scripts.
  • Naši studenti důsledně skóre v 90. percentilu o podnikatelské zkoušky Education Testing Services.
  • V posledních pěti letech v průměru 95 procent našich farmaceutických obchodních studenti byli v plný úvazek kariéry, nebo se zapsal do absolvent školy do šesti měsíců od ukončení studia.

KURZY

Budete potřebovat 120 hodin úvěru vydělávat na BSBA se zaměřením na farmaceutické firmy. Doporučujeme vám používat volitelných hodin, aby pokračovala kurzy nebo i nezletilou osobu, která vám bude více atraktivní pro potenciální zaměstnavatele.

Jako farmaceutické obchodní dur, bude vaše nadace a koncentračních kurzy obchodní být doplněn o:

  • Principy a koncepty v Biologie člověka
  • Anatomie a fyziologie
  • Chemie pro věd zdraví
  • Úvod do systému zdravotní péče 1 a 2
  • Úvod do lékařských věd pro obchodní profesionály
  • Health Care Economics, Finance a nařízení 1 a 2
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Columbus, Ohio
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Columbus, Ohio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu