Bakalářské (spojenecké) zdravotní vědy

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Jste připraveni vytvořit znalostní základnu, která vás připravuje k tomu, abyste byli součástí zdravotnického týmu v oblasti zdravotnictví? Máte zájem o ošetřovatelství, sportovní trénink, fyzikální terapii, pracovní terapii nebo jiné kariéry v oblasti zdraví? Oddělení Allied Health Sciences od společnosti CMU poskytuje našim studentům dovednosti, které hledají zaměstnavatelé ve zdravotnictví a vzdělání potřebné pro neustálý úspěch.

O tomto programu

Program Bachelor of Health Sciences vás připravuje na kariéru v poptávce v stále se vyvíjejících a rostoucích oborech. Získáte náročné a obohacující akademické zkušenosti, stejně jako praktické učení. Pokud jste již získali titul Associate of Science v oblasti související se zdravím spolu s certifikací, máte nárok na dokončení bakalářského studijního programu.

Jako hlavní vědecký pracovník CMU v oblasti zdravotnictví budete mít příležitosti k:

 • být pohodlný jako vůdce a schopný péče o klienty prostřednictvím komunikace, výzkumu, teorie, diagnostiky a dohledu
 • vezme se kurzy, jako jsou otázky v současné odborné praxi, zákon o zdravotní péči a vzdělávání klientů a zdravotní péče
 • podílet se na praktickém učení prostřednictvím kurzů a praktických zkušeností
 • stát se kandidátem na zaměstnání, který je velmi žádoucí pro vaše manažerské a vedoucí schopnosti a kdo stojí za sebe kvůli vaší soucit a věnování


Dostupné stupně/>

 • Bakalář zdravotních věd
 • Bakalář vědy v ošetřovatelství
 • Bachelor of Science v atletickém výcviku
 • Spolupracovník vědecké pracovní asistentky
 • Associate of Physical Therapy AssistantPožadavky na přijetí

Vstup do CMU je selektivní. Náš přístupný personál pečlivě přezkoumává a vyhodnocuje jednotlivé žádosti individuálně. Před podáním přihlášky si přečtěte všechny požadavky.

Ať už jste studentka College of Liberal Arts and Sciences (CLAS) nebo studentka College of Graduate and Extended Studies (CGES), CMU vás vyzve a poskytne vám příležitosti k rozvoji dovedností, které se vyplatí na vaší profesionální cestě.

Rádi bychom, abyste se k nám připojili a zažili vzdělání, které vám dává více. Existuje jen několik požadavků, které je třeba mít na paměti při přijímacím procesu.


Vysoká škola liberálních umění/>

Příchozí čerstvé

Chcete-li přijet na Central Methodist University , očekává se, že žadatelé budou mít ukončený přípravný program s nejméně 2,5 kumulativním bodem v bodě 4,0 nebo 2250 GED a mít 21 nebo více na ACT nebo 1500 nebo vyšší na SAT vyšetření. Žadatelům se doporučuje, aby dokončili přípravný program školy, který by zahrnoval:

 • Čtyři roky angličtiny
 • Tři roky matematiky
 • Tři roky vědy
 • Tři roky sociálních studií
 • Jeden rok cizího jazyka

Studenti spadající pod minimální standardy mohou být dočasně přijímáni a budou zvažováni jednotlivě. Toto posouzení bude vedeno ředitelem pro přijímání a akademickým standardem a přijímacím výborem. Studenti přijatí při předběžném přijetí musí splňovat všechny podmínky a požadavky písemně specifikované Central Methodist University

Studenti doma

Homeschooled studenti musí předložit platný přepis pro homeschool, mít průměr 2,5 bodu a 21 ACT nebo vyšší nebo 1500 nebo vyšší na SAT.

Přeneste studenty

Žadatelé o převod musí mít pro všechny předchozí pokusy o vysokoškolské studium 2,0 nebo vyšší GPA a mají nárok na návrat na poslední navštěvovanou školu. Ti, kteří nesplňují tato kritéria, musí předložit odvolání Academic Standards and Admission Committee, který rozhodne, zda bude student přijat.

Všichni žadatelé o převod musí předložit oficiální přepisy svých vysokých škol, které jasně uvádějí GPA a třídu. Žadatelé o převod musí také předložit oficiální přepisy ze všech navštěvovaných vysokých škol a univerzit. Tyto přepisy jsou součástí trvalého záznamu studenta.


Vysoká škola absolvent/>

Vysokoškolák - Transfer Student

Studenti musí absolvovat 60 hodin nebo více z akreditovaných vysokých škol nebo mít titul spolupracovníka a mít alespoň 2.0 GPA v převoditelných kurzech. Oficiální přepisy ze všech navštevovaných kol musí být zaslány CMU.

Studenti s méně než 2,0 bodovým průměrem mohou být považováni za dočasné přijetí. Některé programy ukončení studia mají další specifické požadavky.

Vysokoškoláci - studenti prvního ročníku

Prvotřídní přívrženci jsou ti, kteří vstupují na vysokou školu poprvé nebo úspěšně absolvovali 11 nebo méně kreditních hodin ve škole, s výjimkou dvojího kreditu. Oficiální přepisy ze všech navštěvovaných středních škol a vysokých škol musí být zaslány do CMU stejně jako skóre ACT nebo SAT.


VÝUKA/>

Vysoká škola liberálních umění

 • Roční výuka (12-18 hodin za semestr) 23.650 dolarů
 • Roční poplatek 770 USD

LOKALITA

Tyto programy jsou nabízeny na následujících místech:

REZIDENČNÍ KAMPUS

 • Fayette, MO
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Čtěte více

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Méně
Fayette , USA online + 1 Více Méně