Bakalářská práce: Univerzitní vysoká škola Venlo

Všeobecné informace

Popis programu

Univerzitní vysoká škola Venlo

University College Venlo (UCV) je jedinečná. Sledujte své zájmy a vyberte si vlastní kurzy. To vám umožní studovat problémy spojené s jídlem, výživou

Rychlá fakta

 • pro vysoce motivované studenty s nadšením pro výživu, výživu
 • svobodu navrhovat vlastní učební plán
 • Tříletý, na plný úvazek bakalář, vyučovaný v angličtině
 • selektivní vstup, začíná v září
 • týden: 12-14 hodin kontaktů, 28 hodin samostudium
 • v závislosti na zvolené koncentraci obdržíte od absolvování bakalářský titul nebo titul BA
 • Poradenství o závazných studiích (nejméně 45 z 60 kreditů ECTS v 1. roce)

Proč tento program?

Máte jíst tučné ryby, abyste byli chytřejší? Čokoláda vás rozveselí? Chtěli byste vědět, jak jsou "nepřirozené" čísla E? A zjistíte, které stravovací návyky nám udržují zdravé a zabraňují nemocem? Pak University College Venlo (UCV) je program pro vás. Na UCV máte příležitost zaměřit se na potraviny, výživu

Výuka založená na problematice a výzkumu

Na UCV si ceníme akademickou zvědavost a osobní kontakt. Náš systém založený na řešení problému (Learning Based Learning - PBL) a výzkum založený na studiu (RBL) stimulují aktivní učení. S PBL a RBL se zabýváte akademickými a praktickými problémy, které vás vyzývají k formulování otázek, které potřebujete k pochopení problému. Kombinováním práce v malých skupinách a individuálním výzkumem hledáte řešení problémů a získáte zpětnou vazbu, která vám pomůže vylepšit vaše odpovědi. Ovládáte své vlastní vzdělání. Zde je učitel, který vám usnadní učení. Tento formát vám pomůže udržet informace lépe, učí vás samostatně přemýšlet o problémech a rozvíjet své interpersonální dovednosti.

Veškerá výuka na UCV probíhá v malých skupinách s nejvýše 12 studenty. Toto nastavení v malém měřítku vás povzbuzuje k tomu, abyste byli aktivní ve třídě, aby vám poskytli prostor pro rozvíjení vašich nápadů a zajistily, že budete mít pozornost od školitelů. RBL je zaměřena na aktivní rozvoj vašich výzkumných dovedností. Školení dovedností a projekty budou řízeny výzkumem. Prostřednictvím našich úzkých vazeb s místním průmyslem můžete uplatnit své znalosti a dovednosti v profesionálních kontextech a získat praktické zkušenosti, které zaměstnavatelé hledají.

Výběr kurzů

Svoboda vytváření kurikula je vzrušující a motivující. Může to být také výzva. Na začátku studia získáte akademického poradce, který vám pomůže s výběrem, který odpovídá vašim zájmům, talentům a ambicím. Váš poradce vám pomůže s otázkami, jako jsou:

 • Jaký jsou můj talent a zájmy a jak je mohu přenést do úspěšné kariéry?
 • Které kurzy mi pomohou dosáhnout mých cílů?
 • Mám pokračovat v dalších akademických možnostech, jako je stáž?
 • Jak se mám připravit na magisterský program? Nebo na trhu práce?

Naši akademičtí poradci vám pomohou ve všem, co se týká volby kurikula, registrace kurzů, přípravy na vaši budoucí kariéru, jednání se zdravotním postižením a mnoha dalších otázek týkajících se studia.

Program MaRBLe vyznamenává

Prostřednictvím Maastrichtského programu výzkumu zaměřeného na výuku nabízíme MaRBLe zkrátka talentované třetího ročník bakalářských studentů možnost realizovat vlastní výzkumný projekt. Budete vedeni zkušenými akademickými pracovníky, kteří vám pomohou dále rozvíjet své kritické myšlení a výzkumné dovednosti. To vám pomůže připravit se na kariéru ve vědeckém výzkumu nebo výzkumných pozicích v podnikání.

Kurzy

UCV má jedinečný učební plán, který vám nabízí možnost studovat výživu, výživu

Koncentrace

Na UCV se můžete rozhodnout zaměřit na jednu z našich dvou koncentrací: Sociální vědy nebo Vědy o životě. Každá koncentrace nabízí širokou škálu kurzů v různých oborech. Konference o společenských vědách vám umožňuje vybrat například kurzy psychologie, sociologie, ekonomie, zdravotní management, veřejné zdraví nebo právo. Konference Life Sciences nabízí kurzy biologie, chemie a informatiky, fyziologie a genetiky. Můžete se také rozhodnout pro interdisciplinární soustředění. Vybíráte kurzy z obou koncentrací, abyste vytvořili skutečně široký profil.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Maastricht University (UM) is the most international university in the Netherlands and, with 16,300 students and 4,300 employees, is still growing. The university stands out for its innovative educati ... Čtěte více

Maastricht University (UM) is the most international university in the Netherlands and, with 16,300 students and 4,300 employees, is still growing. The university stands out for its innovative education model, international character and multidisciplinary approach to research and education. Méně