Bakalářská cvičení z fyziologie

Všeobecné informace

Popis programu

Jako student fyziologie cvičení budete studovat, jak cvičení mění strukturu a funkci lidského těla. Získáte pevný základ v základních a aplikovaných vědách a ponoříte se do fyziologie, anatomie, kineziologie, síly a kondice a spojeneckého zdraví.

Praktické a praktické zkušenosti jsou součástí našeho programu. Naši profesoři a síť absolventů otevřou dveře neuvěřitelným příležitostem v oboru. Naši studenti spolupracují nejen s trenéry a sportovci na atletickém oddělení ONU ale také na stážích v místech, jako je Cleveland Clinic, Akron General Hospital a Ohio State University Atletics.

Od prvního dne budete součástí naší rodiny. Užijete si malé třídy, bezpečný areál a trvalá přátelství. Naši pomocní profesoři vás poznají. Při rozhodování o vaší budoucnosti vás provedou každým krokem na cestě.

107037_13.jpg

Solidní výsledky

  • 6 Náš program fyziologie cvičení je jedním z pouhých šesti v Ohiu, který má být akreditován Komisí pro akreditaci spojeneckých vzdělávacích programů zdraví (CAAHEP).
  • 7 Naše koncentrace síly a kondicionování je jednou ze sedmi v Ohiu, kterou NSCA uznala jako Program uznávání vzdělání.
  • 90 Naši studenti mají více než 90 procent míru přijetí do spojeneckých zdravotnických postgraduálních programů a profesionálních programů.
  • 13: 1 ONU poměr studentů k fakultám.

Vyberte koncentraci

Náš program vám dává flexibilitu k prozkoumání vašich zájmů a ke změně názoru. Nemusíte si být stoprocentně jistí svými budoucími plány. Navrhli jsme naše osnovy tak, aby byly relevantní pro mnoho různých profesních profesí. Můžete si vybrat mezi dvěma různými koncentracemi: klinické a rehabilitační vědy a síla a kondice / výkon člověka.

Klinické a rehabilitační vědy

Tato koncentrace vyvažuje průběh výuky s aplikovaným učením (stáže a požadované hodiny pozorování) a připraví vás na celou řadu spojeneckých zdravotnických profesí, včetně fyziologie cvičení nebo atletického tréninku. Mnoho našich absolventů používá tuto koncentraci k výkonu pokročilého profesního vzdělání ve fyzikální nebo pracovní terapii. Studenti, kteří vědí, že se chtějí stát atletickým trenérem, mohou požádat o přidružení 3 2 Master of Athletic Training k více univerzitám. Tento pětiletý program zahrnuje tři roky na ONU aby získal bakalářský titul v oboru fyziologie cvičení, a poté dva roky na jiné univerzitě pro Magistr v atletickém tréninku.

Síla a kondicionování / lidský výkon

Tato koncentrace nabízí náročné kurikulum, které zahrnuje praktické a praktické zkušenosti a připravuje vás na postgraduální školu nebo různé profesní dráhy, včetně srdeční rehabilitace, firemní nebo veřejné kondice, nebo práci s kolegiálním nebo profesionálním atletickým týmem. Díky kombinaci našich náročných učebních osnov a vlastní tvrdé práce budete připraveni na národní certifikační zkoušky, jako jsou zkoušky, které nabízí American College of Sports Medicine (ACSM) a National Strength and Condition Association (NSCA). Certifikace vás odliší od konkurence tím, že zajistí splnění přísných národních standardů praxe. 107033_4.jpg

Výsledky učení

Studenti ve cvičení fyziologie hlavní bude:

  • U sedavých a vyškolených jedinců provádějte běžná hodnocení fyziologie cvičení (tj. Aerobní kapacita, svalová vytrvalost, svalová síla, flexibilita, složení těla, srdeční frekvence a krevní tlak), jak je hodnoceno na základě hodnocení dovedností.
  • Implementujte předepsaná cvičení, abyste zlepšili cvičební kapacity sedavých a vyškolených jedinců.
  • Provádět programování cvičení a programy podpory zdraví pro sedavé a trénované jedince.

Ke splnění národních akreditačních standardů CAAHEP budou splněny následující kritéria:

  • Absolventi cvičební fyziologie budou profesionálně a akademicky připraveni na klinické a profesní certifikace hodnocené podle úspěšnosti
  • Absolventi cvičební fyziologie budou akademicky připraveni na postsekundární a postgraduální programy a na přímý vstup do zaměstnání podle hodnocení míry umístění absolventů.
  • Absolventi cvičební fyziologie budou profesionálně připraveni na zvolenou profesní dráhu související s fyziologií cvičení, která bude hodnocena na základě hodnocení předškolních studentů, průzkumů spokojenosti absolventů a průzkumů zaměstnavatelů.

Velitelé cvičení Fyziologie se dále stávají fyzioterapeutem nebo profesionálním terapeutem, kardiopulmonální rehabilitací, profesionálem s kondiční a kondiční kondicí, profesionálním osobním trenérem nebo fitness, manažerem firemního wellness programu nebo trenérem síly pro univerzitní nebo profesionální sportovní tým.

107032_3.jpg

Osnovy

Velitelé cvičení v oblasti fyziologie zabírají základní skupinu 57 hodin úvěru, aby splnili požadavky akreditace CAAHEP. Studenti si pak zvolí koncentraci - buď klinické a rehabilitační vědy nebo sílu a kondici / výkon člověka - která vyžaduje dalších 12 kreditních hodin. Kurzy zahrnují anatomii a fyziologii, fyziologii cvičení, fyziologii stárnutí, patofyziologii, sportovní výživu a suplementaci, testování a předepisování cvičení a sílu a kondici.

"Byla to skvělá volba pro malé prostředí, přátelskou atmosféru a četné příležitosti pro růst."

Lindsey Inkrott, BS '16

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Čtěte více

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Méně