Bakalářská zdravotnických věd

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářská zdravotnických věd

North Park University

Bachelor of Health Sciences

Mnoho lidí, aby bylo možné pro systémy zdravotní péče poskytovat kvalitní péči, kancelářské manažery pacienta, klinické manažery služby, správce nemocnice a komunita zdravotní prostředníkem, jen abychom jmenovali alespoň některé. Nejen, že tyto pozice vyžadují výborné komunikační a vůdčí schopnosti, ale také potřebujeme, aby lidé se silným zázemím v životě a zdraví věd. Hlavním ve zdravotnických vědách připraví vám širokou škálu neklinických, spřízněné zdravotní kariéry, nebo pro pokročilé titulu v podání zdravotnictví či sociální práce.

Proč North Park?

North Park University připravuje zítřejší zdravotnictví vůdce přes pre-profesionální a kojící programy pro více než 50 let. Náš nový bakalářský titul ve zdravotnických věd vychází z těchto zkušeností, které kombinuje životní a zdravotní vědy se specifickým pro zdravotnictví řízení a vedení kurzu. Díky propojení v nemocnicích a organizací po celém Chicagoland, budete mít příležitost pro cenné stáže pro připojení vašeho výuku ve třídě s hands-on zkušeností. Vaše profesoři se tě poznat osobně v malé třídy a laboratorní prostředí, a pomůže vám zvolit možnost, takže si můžete být úspěšní v dosažení vašich profesních cílů.

Kariéra v zdravotních věd

 • Ředitel Klinické služby
 • Zdravotnické služby manager
 • Správce praxe pro skupinu lékaře
 • Zdravotnictví manažer programu
 • Zdraví pedagog
 • Vzdělávání a rozvoj manager

Zajímavé Třídy

Připravte se na spojenecké zdravotní kariéru s oběma vědy a firemní kurzy, včetně:

 • Úvod do epidemiologie
 • Zdravotnictví politika a politika
 • Zásady řízení a vedení
 • Zdravotnictví Ekonomika a finance

Hands-On Experience

Během posledního roku zdravotních věd hlavní, budete dokončení zdravotnictví Cvičení získat praktické zkušenosti ve zdravotnickém prostředí. Budete spárován s místní organizace pro realizaci projektu, který obě odpovídá vašim profesní cíle, ale také bude mít smysl své praxe, a povede ke skutečnému výsledku pro své praktiky nebo pacientů.

Stavět na Váš Allied zdraví Udělen

North Park má bakalářský titul ve zdravotnických vědách je skvělý způsob, jak stavět na přidruženého titul v spřízněného oblasti zdravotnictví. Převedením do tohoto programu, můžete stavět na své znalosti a zvýšit svou příležitost k pokroku v oblasti kariéry, jako je radiologie, dýchací terapie, nebo sonografie.

Neziskové organizace Leadership

North Park je jedním z Chicaga předních institucí pro neziskové vzdělání. Naše Nezisková Vedení Certifikát je k dispozici studentům ve všech důležitých, a může být skvělým doplňkem pro zdraví věd velkých společností, kteří plánují kariéru v jednom z mnoha nemocnicích a zdravotnických klinik v neziskovém sektoru. Prostřednictvím tohoto certifikátu, budete vydělávat národně uznávaný CNP přihlašovací údaje, což vám při zadávání pracovní síly cennou výhodu.

Požadavky programu

 • 57 hlavních kreditních hodin
 • 46 hlavních osnov hodiny
 • 120 Minimální Celkem kreditů k maturitě
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu