HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Tím se zapsat do bakalářského studijního programu, studenti zapustit kořeny, které fungují jako kotvy a základ pro budoucnost své kariéry a vzděláním. Vysokoškolák instruktoři a kurzy poskytují úvod do určitého odvětví nebo speciální oblasti. Po ukončení studijní program, absolventi se může rozhodnout začít svou kariéru, nebo pokračovat ve studiu v postgraduální studijní program.

Co je bakalářské studium biomedicínského inženýrství? Takový studijní program je strukturována tak, aby učit studenty o průsečíku vědy a techniky a jak se oba vztahují k biotechnologie, biologie a medicíny. Kurzy se často dotýkají témat, jako jsou matematika, inženýrství a základní vědy. Profesoři a instruktoři obvykle poskytují studentům s pokyny o způsobech, jak zlepšit lidské zdraví, společnost a zdravotní péči prostřednictvím biomedicínského inženýrství.

Výhody užívání kurzů v biomedicínského inženýrství programu patří stává přínosem pro profesních skupin a komunit. Absolventi by mohl být také zájem o využití jejich vzdělání v jiných souvisejících profesí, jako je právo, řízení nebo medicíny. Bakalářský titul je často nutné pro kvalifikaci pro některé pracovní pozice a zajištění vyšší plat.

Zájemci o vědět, kolik to stojí, aby dokončení studijní program v biomedicínském inženýrství by bylo lépe dostat do přímého kontaktu se školami, ve které mají zájem o účast. Ceny se liší podle délky programu, knih, potřebných pro výuku, geografické oblasti a zda student učí na akademické půdě, nebo online.

Po úspěšném dokončení bakaláře v oblasti biomedicínského inženýrství programu, jednotlivec může být zaujatý při představě, používat jeho nebo její vzdělání vytvořit zařízení, software a nástroje k řešení problémů klinické nebo vytvoření nových klinických postupů. Industries, v níž inženýři jsou běžně používané patří zdravotnického materiálu a vybavení výroba, chirurgické nemocnice, lékařství výrobu a služby vývoje vědecké.

Začněte inženýrství svou budoucí kariéru ještě dnes. Biomedicínské inženýrství programy jsou nabízeny v různých zemích po celém světě, a mnoho z nich má online programy. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě. 

14 Výsledky v Biomedicínské inženýrství Filter

Bakalář biomedicínského inženýrství

National Technical University Of Ukraine
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Ukrajina Kyjev

Biomedicínský strojírenský průmysl rychle roste a je jednou z nejslibnějších oblastí inženýrské budoucnosti. Biomedicínské inženýrství otevírá nové možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje. Katedra biomedicínského inženýrství (FBMI) - jedna z nejmladších fakult NTU "KPI", vznikla v reakci na výzvu času.

Bakalářský v biomedicínského inženýrství

Georgian Technical University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Gruzie Tbilisi

Programové vzdělávací cíle programu biomedicínského inženýrství dávají studentům znalosti o tom, jak aplikovat své základní inženýrské dovednosti při řešení problémů v medicíně a biologii. Zahrnuje program zahrnující lékařské přístroje a design, fyziologii, biomateriály, hromadnou dopravu, použití počítačů v medicíně, umělé implantáty a lékařské zobrazování. Anatomie a fyziologie, které se týkají specifických aplikací bioinženýrství, budou přezkoumány. Cílem je usnadnit studentům porozumění ve všech oblastech biomedicínského inženýrství, aby mohli ocenit společnou povahu oboru. Zajistit posílení odborného titulu pro studenty, kteří se chtějí stát praktickým inženýrstvím.

Biomedical Informatics

Duoc UC
Kampus Denní studium 4 roky Únor 2020 Chile Santiago

Technik v biomedicínské informatiky je vyškolený profesionál, který může pracovat ve zdravotnických zařízeních ve veřejném i soukromém sektoru. Tito odborníci budou navrhovat informační systémy spojené s rozhodování uplatňují národní a mezinárodní zdravotní normy pro kódování, imaging, dodávek a vývoj systému, mezi ostatními.

Biomedicínské inženýrství (BME)

Palestine Polytechnic University
Kampus Denní studium Srpen 2020 Stát Palestina Hebron

Biomedicínské inženýrství (BME) je aplikace inženýrských principů a konceptů k medicíně a biologii pro zdravotnické účely (např diagnostického). BME je rychle se rozvíjející a produkuje důležité inovace, které zlepšují kvalitu našeho života.

Biomedicínské inženýrství major

Western New England University
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Springfield

Biomedicínské inženýrství (BME) je revoluční a obohacující pole: Biomedicínská inženýři jsou na čele lékařských objevů, které zlepšují kvalitu života pro miliony lidí po celém světě. Některé z novinek, které jste vytvořili zahrnují umělých orgánů, lékařské zobrazovací systémy, laserové operace, krevní analyzátory, automatické sledování pacienta a rehabilitační zařízení a postupů.

Titul v oboru biomedicínské inženýrství

Universidad EIA
Kampus 10 semestry Leden 2020 Kolumbie Envigado

Jedná se o jednu z inženýrských společností s největším růstovým potenciálem v budoucnu. V současné době zahrnuje několik nových technologií, jako je biotechnologie, informační technologie a nové materiály. Program, který má výzvu zahrnout řešení pro nové zdravotnické služby, jako je blahobyt a prevence.

BTech v biomedicínské technologii

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Kurz pro BTech biomedicínskou technologii zahrnuje integrovanou patofyziologii IV, molekulární biologii IV, laboratorní řízení a výzkumné metody.

Bakalářský v technologii technika pro zdravotnictví (učil v italštině)

University Of Bergamo
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Bergamo

Cílem kurzu je vyškolit inženýry, kteří budou pracovat s zdravotnického personálu poskytovat pacientům účinnější léčby, založená na využití inovativních technologií. Tento profesionální je také schopen organizovat a efektivní využívání technologických nástrojů pro péči o pacienty a pomoc.

Bakalář v oboru biomedicínské inženýrství

Bahcesehir University
Kampus Denní studium 8 semestry Září 2020 Turecko Istanbul

Inženýři naleznou řešení konkrétního problému nebo splní požadavek na hmotný produkt (stroje, zařízení, systém nebo proces). Inženýr navrhuje, staví, provozuje, zkoumá produkt a chování za různých provozních podmínek, aby se zlepšil a vyvíjel.

BS v biomedicínského inženýrství

Al-Ahliyya Amman University
Kampus Denní studium Září 2020 Jordánsko Amman

Pátý ročník studentů Ústavu biomedicínského inženýrství jsou udržování třída CT přístroje v části workshopu pod vedením Dr. Prestiž Boha, Al-Mutairi

BEng (Hons) v biomedicínském inženýrství

University of Bradford
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Spojené království Bradford

Aplikujte profesionální inženýrské znalosti pro pochopení, modifikaci a kontrolu biologických systémů na tomto 4letém stupni BEng (Hons) biomedicínského inženýrství, včetně ročníku zasílatelství v průmyslu.

Bakalář inženýrství (Bio-lékařské)

Universiti Teknologi Malaysia
Kampus Denní studium 4 roky Únor 2020 Malajsie Skudai

Aplikace inženýrských technik v biomedicínských vědách se postupně rozšiřuje. V dnešní době se stále rostoucí složitostí zdravotnických technologií zvyšuje poptávka po technických odborníků, kteří by mohli vzájemně propojit oblasti biomedicíny a inženýrství.

Bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství

City University of Hong Kong
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Hongkong Kowloon Tong

Tento hlavní cíl má usilovat o dosažení excelence ve vzdělávání, výzkumu a inovacích prostřednictvím spojení inženýrství s biologickými vědami za účelem rozvoje lidského zdraví.

Bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství

Rangsit University International College
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Thajsko Lak Hok

Chcete-li vytvořit bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství s dovednostmi v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti biomedicínského inženýrství pro vynalézání nových věcí, stejně jako je vlastníkem podniku v biomedicínském inženýrství.