Filter
Bakalář
Hongkong Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Biomedicínské inženýrství je poměrně nová oblast studia, ale již má velký pozitivní dopad na zdravotní péči. Během své akademické kariéry se studenti v této oblasti studia kromě biologie a více inženýrských oborů učí aspekty informatiky, chemie a vědy o materiálech.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biomedicínské inženýrství, Hongkong

City University of Hong Kong

Tento hlavní cíl má usilovat o dosažení excelence ve vzdělávání, výzkumu a inovacích prostřednictvím spojení inženýrství s biologickými vědami za účelem rozvoje lidského ... [+]

Biomedicínské inženýrstvíMajor: Biomedicínské inženýrstvíTitul / cena: Bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrstvíNabízející akademická jednotka: Katedra biomedicínského inženýrstvíZpůsob studia: Na plný úvazekCíle majora

Tento hlavní cíl usiluje o dosažení excelence ve vzdělávání, výzkumu a inovacích prostřednictvím spojení inženýrství s biologickými vědami pro zlepšení lidského zdraví. Cílem hlavních je poskytnout integrační vzdělávací příležitosti, které studentům umožní naučit se vášnivě, jak kriticky a nezávisle myslet, a tvořivě inovovat, aby byli dobře připraveni na následující:

Umět aplikovat své dovednosti na celou řadu výzev ve svém oboru.Být vybaven duchem inovací, tvořivosti, přizpůsobivosti a kritického myšlení k řešení problémů v profesích souvisejících s biomedicínským inženýrstvím.Efektivně fungovat v multidisciplinárních týmových prostředích a komunikovat s celou řadou publika.Demonstrovat kompetence ve vybraných oblastech a přijímat rozhodnutí, která jsou společensky a eticky odpovědná.Budovat a rozšiřovat své vysokoškolské nadace zapojením se do vzdělávacích příležitostí po celou dobu jejich kariéry.Zamýšlené výsledky učení majora (MILO)... [-]
Hongkong Kowloon Tong
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině