HEALTHCARESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul obvykle trvá tři až pět roků dokončit, a často vyústí v kariéře v studenta oboru. Kurzy jsou nabízeny na univerzitách a soukromých vysokých škol po celém světě.

Co je to Bakalář v zubní ordinaci? Zubní lékařství se zabývá hodnocením a ošetření zubních a ústní onemocnění. Tento program je zaměřen na chirurgii straně zubního lékařství, a studenti získají bohatství znalostí a dovedností. Každý program se bude měnit některé, ale budou studenti studovat biomedicínských vědách a pak přejít na klinické stomatologie. Učení základní a pokročilé zubní techniky a spoustu hands-on práce pomůže připravit studenty na budoucí zaměstnání.

Studenti, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oboru zubní chirurgie prospěch v tom, že jsou zadání placenou kariéru. Zlepšení úsměvy, prevenci zubních onemocnění, a zlepšování důvěru pacienta jsou velmi potěšující, a hledání práce je pro ty, kteří úspěšně splní požadované osnovy poměrně snadné.

Výuka a poplatky se může lišit trochu v závislosti na různých faktorech. Umístění a pověst školy je velký determinant, jako je doba trvání programu. Studenti by měli zavolat škol přímo zjistit, jaké finanční závazky bude.

Existuje mnoho profesních příležitostí pro ty, kteří se zubní ordinace stupně. Otevření odborné praxe je nejvíce obyčejný, ale existují i ​​jiné možnosti stejně. Absolventi mohou rozhodnout vykonávat činnosti zubních lékařů v ozbrojených silách nebo jiného vojenského pobočky, nebo pracují na palubě zubní navrhovat a udržovat zubní doporučení pro jednotlivce všech věkových kategorií. Ti, kteří chtějí vyučovat mohou vydělávat na jejich instrukční vzdělání a práci v nastavení výzkumné a vysokých škol.

Začít zkoumat a porovnávání zubní ordinace školy právě teď. Použijte náš databáze k hledání programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

4 Výsledky v Zubní chirurgie Filter

Bakalář v zubní chirurgii

The British University in Egypt
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
5 roky
31 Čvc 2020
Angličtina
Kampus

Celková mise programu je uznávána pro inovativní zubní výchovu, závazek ke kulturní rozmanitosti, objev, přenos vědeckých poznatků, vynikající dovednosti našich absolventů a n ...

Čtěte více

Bds v zubní ordinaci

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Kurz v Birminghamu je regulován Generální zubní rada (GDC) a poskytne vám s pevným základem učení, na kterém založit své klinické zkušenosti a péči o pacienty. Pokračující pra ...

Čtěte více

Bakalář zubní chirurgie

International Medical University
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Program zubního lékařství IMU nabízí studentům možnost výběru dvou skladeb. První část je realizována společně IMU v Malajsii ve spolupráci s anglicky mluvícími zahraničními p ...

Čtěte více

Bakalář zubní ordinace

Melaka-Manipal Medical College
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Pět let bakalářské zubní chirurgie (BDS) program je veden v Manipal kampus, Indie pro fázi I a Melaka kampus, Malajsie pro fázi II. Snaha je skutečným odrazem manipální vize p ...

Čtěte více