HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářské studijní programy jsou typicky čtyři roky na plný úvazek, bakalářského studia. Dva z těchto let zahrnují obecné požadavky školní docházky a poté dva roky se zaměřením na konkrétní předmět nebo téma. Stupeň je obecně vyžadováno pro studenty, kteří si přejí vstoupit do postgraduální studijní program.

Co je to Bakalář v oboru zdravotnické techniky? Tento program představuje dovednosti potřebné k provádění laboratorních prací pro sérologii, chemie, krevní banky technologie a bakteriologie. Pochopení těchto dovedností je zásadní pro práci v lékařských laboratořích. Studenti v tomto programu typicky absolvovat kurzy, jako je klinické mikrobiologie, statistických aplikací, organické chemie, klinické biochemie, junior klinické praxe a klinické hematologie.

Zdravotnická technika vyžaduje přesnost a zájem oko pro podrobnosti.Výhody vydělávat na titul v této oblasti patří ostření tyto dovednosti a rozvíjet nové atributy, které mohou zlepšit jeden 's profesní i osobní život. Ty mohou zahrnovat písemné a ústní komunikační schopnosti, organizační talent, a mezilidských vztahů dovednosti.

Existují stovky univerzit po celém světě, které nabízejí bakalářské studijní programy. Náklady na získání stupně se liší v závislosti na tom, kde se rozhodnete ke studiu a délku programu. Ujistěte se, že výzkum program a související poplatky před nástupem.

Mnoho absolventů lékařské techniky bakalářského studia najdou uplatnění v nejrůznějších prostředích, například v soukromých klinikách, nemocniční laboratoře, ordinace, obecních zdravotnických laboratoří a jiných zdravotnických zařízeních. Běžné profesní dráhy patří radiologům, ultrazvuk techniky a klinické laboratorní technology.Někteří lidé se rozhodnou vykonávat zaměstnání v souvisejících oborů, včetně výzkumu, forenzní nebo veřejného zdraví. Jiní rozhodnou podporovat jejich akademické studie o zápis v pokročilém programu.

Díky popularitě tohoto programu, stále více a více vysokých škol nabízejí možnost zapsat do bakalářských studijních programů, prostřednictvím modulů na bázi internetu. Najít tu správnou školu pro vás, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

19 Výsledky v Zdravotnické technologie Filter

Bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství

Rangsit University International College
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Thajsko Lak Hok

Chcete-li vytvořit bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství s dovednostmi v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti biomedicínského inženýrství pro vynalézání nových věcí, stejně jako je vlastníkem podniku v biomedicínském inženýrství.

bmedsc v oblasti biomedicínského vědy o materiálech

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Birmingham

Tento titul Vám nabízí možnost získat komplexní zázemí v lékařské vědě a inženýrství materiálů pro opravu nebo výměnu poškozené, nemocné nebo chybějící tkáně v lidském těle.

Bakalář inženýrství (Bio-lékařské)

Universiti Teknologi Malaysia
Kampus Denní studium 4 roky Únor 2020 Malajsie Skudai

Aplikace inženýrských technik v biomedicínských vědách se postupně rozšiřuje. V dnešní době se stále rostoucí složitostí zdravotnických technologií zvyšuje poptávka po technických odborníků, kteří by mohli vzájemně propojit oblasti biomedicíny a inženýrství.

BEng (Hons) v biomedicínském inženýrství

University of Bradford
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené království Bradford

Aplikujte profesionální inženýrské znalosti pro pochopení, modifikaci a kontrolu biologických systémů na tomto 4letém stupni BEng (Hons) biomedicínského inženýrství, včetně ročníku zasílatelství v průmyslu.

BS v biomedicínského inženýrství

Al-Ahliyya Amman University
Kampus Denní studium Září 2020 Jordánsko Amman

Pátý ročník studentů Ústavu biomedicínského inženýrství jsou udržování třída CT přístroje v části workshopu pod vedením Dr. Prestiž Boha, Al-Mutairi

Vyznamenání bakalář aplikované technologie - biotechnologie

Fanshawe College
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Kanada Londýn

Kmenové buňky, xenobiotika a molekulární biologie patří dnes mezi nejžádanější oblasti vědeckého studia. S Fanshaweho vyznamenáním bakalářského titulu v oboru biotechnologie, budete mít osm semestrů akademického studia a nejméně čtyři měsíce co-op zkušenosti, které vás připraví na práci v těchto vzrušujících oblastech.

Bakalář v oboru biomedicínské inženýrství

Bahcesehir University
Kampus Denní studium 8 semestry Září 2020 Turecko Istanbul

Inženýři naleznou řešení konkrétního problému nebo splní požadavek na hmotný produkt (stroje, zařízení, systém nebo proces). Inženýr navrhuje, staví, provozuje, zkoumá produkt a chování za různých provozních podmínek, aby se zlepšil a vyvíjel.

Bakalářský v technologii technika pro zdravotnictví (učil v italštině)

University Of Bergamo
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Bergamo

Cílem kurzu je vyškolit inženýry, kteří budou pracovat s zdravotnického personálu poskytovat pacientům účinnější léčby, založená na využití inovativních technologií. Tento profesionální je také schopen organizovat a efektivní využívání technologických nástrojů pro péči o pacienty a pomoc.

BTech v biomedicínské technologii

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Kurz pro BTech biomedicínskou technologii zahrnuje integrovanou patofyziologii IV, molekulární biologii IV, laboratorní řízení a výzkumné metody.

Titul v oboru biomedicínské inženýrství

Universidad EIA
Kampus 10 semestry Leden 2020 Kolumbie Envigado

Jedná se o jednu z inženýrských společností s největším růstovým potenciálem v budoucnu. V současné době zahrnuje několik nových technologií, jako je biotechnologie, informační technologie a nové materiály. Program, který má výzvu zahrnout řešení pro nové zdravotnické služby, jako je blahobyt a prevence.

Bakalářský studijní program v lékařské laboratoři technice

Sharda University
Kampus Denní studium Červenec 2020 Indie Větší Noida

Diplom v oboru zdravotnické laboratorní techniky je dvouleté kurz, který připravuje studenty pro nejdůležitější profese, které poskytují spojenecké zdravotní péči. Studenti jsou kvalifikovaní k provádění testů, které mohou pomoci při diagnostice a léčbě nemocí. Tento program vybavuje kandidáty s potřebnými schopnostmi nutných k práci, laboratorní zařízení a provést přesné laboratorní test.

Biomedicínské inženýrství major

Western New England University
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Springfield

Biomedicínské inženýrství (BME) je revoluční a obohacující pole: Biomedicínská inženýři jsou na čele lékařských objevů, které zlepšují kvalitu života pro miliony lidí po celém světě. Některé z novinek, které jste vytvořili zahrnují umělých orgánů, lékařské zobrazovací systémy, laserové operace, krevní analyzátory, automatické sledování pacienta a rehabilitační zařízení a postupů.

Bakalářský v biomedicínského inženýrství

Georgian Technical University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Gruzie Tbilisi

Programové vzdělávací cíle programu biomedicínského inženýrství dávají studentům znalosti o tom, jak aplikovat své základní inženýrské dovednosti při řešení problémů v medicíně a biologii. Zahrnuje program zahrnující lékařské přístroje a design, fyziologii, biomateriály, hromadnou dopravu, použití počítačů v medicíně, umělé implantáty a lékařské zobrazování. Anatomie a fyziologie, které se týkají specifických aplikací bioinženýrství, budou přezkoumány. Cílem je usnadnit studentům porozumění ve všech oblastech biomedicínského inženýrství, aby mohli ocenit společnou povahu oboru. Zajistit posílení odborného titulu pro studenty, kteří se chtějí stát praktickým inženýrstvím.

Biomedicínské inženýrství (BME)

Palestine Polytechnic University
Kampus Denní studium Srpen 2020 Stát Palestina Hebron

Biomedicínské inženýrství (BME) je aplikace inženýrských principů a konceptů k medicíně a biologii pro zdravotnické účely (např diagnostického). BME je rychle se rozvíjející a produkuje důležité inovace, které zlepšují kvalitu našeho života.

Bakalář biomedicínského inženýrství

National Technical University Of Ukraine
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Ukrajina Kyjev

Biomedicínský strojírenský průmysl rychle roste a je jednou z nejslibnějších oblastí inženýrské budoucnosti. Biomedicínské inženýrství otevírá nové možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje. Katedra biomedicínského inženýrství (FBMI) - jedna z nejmladších fakult NTU "KPI", vznikla v reakci na výzvu času.