Filter
Bakalář
Hongkong Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Studium lékařských technologií obvykle pomáhá studentům rozvíjet dovednosti potřebné pro provoz složitého vybavení používaného k získání informací v diagnostice pacientů v různých zdravotnických zařízeních. Mnoho škol po celém světě nabízí programy v této oblasti.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Zdravotnické technologie, Hongkong

City University of Hong Kong

Tento hlavní cíl má usilovat o dosažení excelence ve vzdělávání, výzkumu a inovacích prostřednictvím spojení inženýrství s biologickými vědami za účelem rozvoje lidského ... [+]

Biomedicínské inženýrstvíMajor: Biomedicínské inženýrstvíTitul / cena: Bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrstvíNabízející akademická jednotka: Katedra biomedicínského inženýrstvíZpůsob studia: Na plný úvazekCíle majora

Tento hlavní cíl usiluje o dosažení excelence ve vzdělávání, výzkumu a inovacích prostřednictvím spojení inženýrství s biologickými vědami pro zlepšení lidského zdraví. Cílem hlavních je poskytnout integrační vzdělávací příležitosti, které studentům umožní naučit se vášnivě, jak kriticky a nezávisle myslet, a tvořivě inovovat, aby byli dobře připraveni na následující:

Umět aplikovat své dovednosti na celou řadu výzev ve svém oboru.Být vybaven duchem inovací, tvořivosti, přizpůsobivosti a kritického myšlení k řešení problémů v profesích souvisejících s biomedicínským inženýrstvím.Efektivně fungovat v multidisciplinárních týmových prostředích a komunikovat s celou řadou publika.Demonstrovat kompetence ve vybraných oblastech a přijímat rozhodnutí, která jsou společensky a eticky odpovědná.Budovat a rozšiřovat své vysokoškolské nadace zapojením se do vzdělávacích příležitostí po celou dobu jejich kariéry.Zamýšlené výsledky učení majora (MILO)... [-]
Hongkong Kowloon Tong
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině