Filter
Bakalář
Spojené státy americké Oklahoma Oklahoma City Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Oklahoma City je hlavním městem stavů of Oklahoma, USA. Spolu s vysokoškolskými zařízeními město má spoustu veřejných kariérového poradenství a technologických center vzdělávání.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Spojené státy americké
Oklahoma
Oklahoma City
Typ studia
Tempo
McGovern Education Group

Bakalář ošetřovatelství (BSN) je čtyřletý bakalářský titul ve vědě a principy ošetřovatelství. Kurz zahrnuje témata jako ošetřovatelská věda, výzkum, vedení a příbuzné vě ... [+]

.

Bakalář ošetřovatelství ( BSN ) je čtyřletý bakalářský titul ve vědě a principy ošetřovatelství.

Kurz zahrnuje témata jako ošetřovatelská věda , výzkum , vedení a příbuzné vědy, které informují o ošetřovatelské praxi.

Programy také poskytují studentům všeobecné vzdělání v matematice , humanitních oborech a společenských vědách přizpůsobené tak, aby byly relevantnější pro ošetřovatelskou praxi, stejně jako oblasti jako je výživa , anatomie a chemie.

Výuka pro ošetřovatelský program začíná na 24 000 USD za akademický rok, ačkoli částečné záslužné stipendia jsou k dispozici pro vysoce výkonné zahraniční studenty na základě testů IELTS (6,5) a TOEFL (90), stejně jako skóre CGPA a SAT (1150).... [-]

Spojené státy americké Oklahoma City
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
McGovern Education Group

Bakalářský titul Administrativa zdravotnictví je čtyřletý bakalářský titul určený pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v podnikání zdravotnických zařízení. ... [+]

Bakalářský titul Administrativa zdravotnictví je čtyřletý bakalářský titul určený pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v podnikání zdravotnických zařízení.

Témata předmětu mohou zahrnovat účetnictví , veřejné zdravotní předpisy, zákon o zdravotní péči, ekonomiku zdravotnictví , lékařskou etiku , marketing zdravotnictví , informační technologie ve zdravotnictví a řízení provozu .

Některé programy umožňují studentům soustředit se do konkrétních oblastí, jako je zdravotní management , řízení mimořádných událostí , zdravotnické informační systémy a dlouhodobá péče .

Mnohé programy zahrnují školení a praktické zkušenosti ve formě výzkumných projektů, prezentací a příležitostí OPT a CPT , přičemž výuka začíná na 24 000 USD za akademický rok, i když částečné kvalifikační stipendia jsou k dispozici pro vysoce výkonné zahraniční studenty založené na IELTS (6.5) a TOEFL (90), stejně jako skóre CGPA a SAT (1150).Pixabay / Pexels... [-]

Spojené státy americké Oklahoma City
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině