HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Domov pro 38. prezidenta USA Geralda Forda a 188.000 obyvatel, Grand Rapids je město nacházející se na západ Michigan. Zařazen jako druhý největší ve státě, město hostí několik vysokých škol a univerzita v rámci svých hranic. Různé stupně, mistři, a PhD programy v oblasti technologií a biologie jsou nabízeny zde mezi ostatními.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář ve zdravotnictví

Aquinas College
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Grand Rapids

Aquinas College oddělení biologické Aquinas College bylo vybráno, aby se zapojilo do iniciativy Small World Initiative (SWI), neziskové organizace založené na univerzitě v Yale, která má za cíl naučit studenty vědeckým metodám a zároveň zároveň navazovat na objev nových antibiotik.

Bakalář v oboru Dětský život

Aquinas College
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Grand Rapids

Od podzimu 2017 bude Aquinas College nabízet nový hlavní odborník pro dětský život, který připraví studenty na uspokojení potřeb kojenců, dětí, dospívajících a jejich rodin, kteří čelí lékařským postupům nebo vývojovým rizikům.

Bachelor v atletickém výcviku

Aquinas College
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Grand Rapids

Program Athletic Training (ATP) je akreditován Komisí pro akreditaci atletického vzdělávání (CAATE).

Bakalář v ošetřovatelství

Aquinas College
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Grand Rapids

Detroit Mercy nabízí čtyřletý bakalářský program v ošetřovatelství na Aquinas College . Studenti začínají svou kariéru brzy, s přímým vstupem do programu jako prváci. Jedinečné partnerství mezi Aquinas College a Mercy Health Saint Mary's poskytuje studentům možnost dokončit vzdělávání v oblasti svobodného umění s podpůrnou výukou, kterou vyučuje fakulta Aquinas College .