Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Kansas, KS

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Kansas, KS

Master

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Kansas State je velmi zemědělská oblast přezdíval "pšeničné stát" nebo "stát" slunečnice dluží velké výnosů těchto produktů. Stát má třicet sedm institucí, včetně šesti veřejných vysokých škol, které vyhovují 93.000 studentů. Zde, v nabídce jsou různé stupně, magisterské a doktorské programy.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Kansas, KS. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Kansas, KS. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Kansas, KS a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Kansas, KS a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Kansas, KS přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Čtěte více

Bakalář Zdravotnictví

Washburn University
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let August 2018 Spojené státy americké Topeka + 1 více

Allied Health Department nabízí on-line bakalářské studium vědy o zdraví (BHS). Tento čtyřletý program je určen pro absolventy se znalostí a dovednostmi v oblasti řízení a vedení. [+]

The Allied Health Department Nabízí on-line bakalářské zdravotnické vědy (BHS). Tento čtyřletý program je navržen tak, aby poskytoval zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti v oblasti řízení a vedení. Studenti bez zdravotní péče mohou rozšířit příležitosti v oblasti zdravotní péče nebo se připravit na absolventský program prostřednictvím dokončení míry Washburn BHS.

Studenti si mohou vybrat ze tří velkých kurzů:

1. Správa zdravotnických služeb, BHS-HA

V oblasti zdravotní péče existuje potřeba kvalifikovaných manažerů. Otázky regulace, politiky, technologie a finanční otázky se neustále mění v rámci zdravotní péče. Studenti, kteří absolvují bakalářský studijní program ve zdravotnických službách, absolvují pokročilé kurzy v oblasti řízení zdravotní péče a souvisejících zdravotnických otázkách, které zvyšují jejich prodejnost pro administrativní pozice při maturitě.... [-]