HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Columbia, má populaci jen přes 130,000. To má velký State University, který se zaregistruje více než 28.000 studentů ročně a 10 dalších vysokých škol.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Science v oblasti zdravotní informační správy

Stephens College
BSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
120 hodiny
Angličtina
Online forma

Odborníci Kariéra s registrované správce informačního zdraví (RHIA) pověření jsou ve vysoké poptávce ve zdravotnickém průmyslu.

Čtěte více

Bakalář vědy ve veřejném zdravotnictví

University of Missouri Kansas City
BSc
Zář 2021
Angličtina

Náš program kombinuje městskou výuku v oblasti zdravotní politiky, zdraví a wellness, rozvoje zdravotních programů a výsledků zdraví obyvatel. Nabízí komplexní vědecké osnovy, ...

Čtěte více

Veřejné zdraví

University of Missouri
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Změňte se! Chraňte a podporujte zdraví komunity získáním titulu Bachelor of Health Science in Public Health ve společnosti Mizzou.

Čtěte více

BS v ošetřovatelství

University of Missouri Sinclair School of Nursing
BSc
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Bakalářský titul v oboru ošetřovatelství poskytuje tradiční, zrychlené a RN-BSN možnosti programu pro růst a rozvoj profese ošetřovatelství.

Čtěte více

Klinické a diagnostické vědy

University of Missouri
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Posláním Ústavu klinických a diagnostických věd je rozvíjet klinické, diagnostické a terapeutické postupy ve zdravotnictví prostřednictvím excelence ve výuce rozvíjené v rámci ...

Čtěte více