HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Sacred Science Degree - Major: Natural Health / Alternative Medicine

SomaVeda College of Natural Sciences
Bakalář
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Ocenění Bachelor of Sacred Science - Major: Natural Health / Alternative Medicine award je jedinečná řada kurzů, které se zřídka vyskytují na školách a vysokých školách doplňk ...

Čtěte více

Bakalářská masážní terapie aplikované vědy

SomaVeda College of Natural Sciences
Bakalář
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Nyní je čas přesměrovat vaši kariéru na udržitelnější model holistického poradenství, který není omezen „zůstat doma“ nebo zákazy masáží a novými omezeními postupů a licencí n ...

Čtěte více