HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

White Plains je velké předměstí New Yorku známý jako obchodní kapitál měst předměstí. Město je doma k rozsáhlým seznamem vysokých škol, které poskytují vzdělávání v první řadě jako práva, náboženství a obchodu.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Správa zdravotnických služeb

The College Of Westchester
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Bakalářský program ve správě zdravotnických služeb je navržen tak, aby připravil jednotlivce na vývoj, plánování a řízení zdravotnických operací a služeb v různých zdravotnick ...

Čtěte více