Filter
Bakalář
Spojené království Wales Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Cardiff Metropolitan University

Zdravotní věda je dynamická a neustále se vyvíjející disciplína, která vyžaduje vysoce vyškolené jedince, aby prováděly řadu laboratorních technik, které přispívají k cel ... [+]

Přehled kurzu

Poplatky za školné jsou plně placeny těm, kteří úspěšně získali místo na tomto kurzu.

Zdravotní věda je dynamická a neustále se vyvíjející disciplína, která vyžaduje vysoce vyškolené jedince, aby prováděly řadu laboratorních technik, které přispívají k celkové péči a blahobytu pacientů.

Profesionální akreditovaný titul BSc Healthcare Science v Cardiff Met je speciálně navržen tak, aby umožnil studentům rozvíjet, integrovat a aplikovat vědecké znalosti a dovednosti na multidisciplinární vyšetřování lidského zdraví a onemocnění. S prvky pracovního výcviku začleněného do každého roku programu je pečlivě přizpůsoben přípravě absolventů na kariéru v NHS.... [-]

Spojené království Cardiff
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině