HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Turecko.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Univerzity pro titul bakaláře Turecko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Turecko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v ošetřovatelství

Hasan Kalyoncu University
Kampus Denní studium 4 roky Přihlašování započato Turecko Gaziantep

Vysokoškolské studijní programy v oboru ošetřovatelství zaměřené na teorii, výzkum, klinickou praxi a komunitní službu. Tyto programy, které jsou oddaní nejvyšším profesním standardům, vám povzbudí uznání kulturní rozmanitosti a pochopení různých aplikací zdravotní péče v širokém spektru nastavení.

Bakalář fyzioterapie a rehabilitace

Hasan Kalyoncu University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Turecko Gaziantep

Jako absolvent Fyzioterapie a rehabilitačního programu budete mít důkladnou znalost onemocnění a zranění muskuloskeletálního systému a dalších mechanismů poškození zdraví.

Lékařská fakulta

Okan University
Kampus Denní studium Září 2019 Turecko Istanbul

Okan univerzita, Lékařská fakulta Je hrdý na to, poskytnout zvýšenou lékařské vzdělání ve svém kampusu v Tuzle se sídlem v Istanbulu v Turecku.

Bakalář fyzioterapie a rehabilitace

Bahcesehir University
Kampus Denní studium 8 semestry Září 2019 Turecko Istanbul

Cílem programu Fyzioterapie a rehabilitace je vzdělávání zdravotnických pracovníků, kteří mohou plánovat a realizovat požadované intervence na fyzickou terapii a rehabilitační programy, které jsou vyvinuty lékařem po diagnostice, pro pacienta, který se stal zrozeným nebo později z jakéhokoli důvodu .

Bakalář v oboru biomedicínské inženýrství

Bahcesehir University
Kampus Denní studium 8 semestry Září 2019 Turecko Istanbul

Inženýři naleznou řešení konkrétního problému nebo splní požadavek na hmotný produkt (stroje, zařízení, systém nebo proces). Inženýr navrhuje, staví, provozuje, zkoumá produkt a chování za různých provozních podmínek, aby se zlepšil a vyvíjel.

Bakalář v lékařství

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium 6 roky Září 2020 Turecko Istanbul

Lékařská fakulta byla založena s cílem zavést novou a odlišnou perspektivu do lékařské výchovy se svou významnou fakultou, upřednostňuje výzkum, produkci znalostí, slouží veřejnému zdraví, vzdělává budoucí vůdčí osobnosti v medicíně a stává se vzdělávacím a zdravotním ústavem v univerzální standardy.