HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Thajsko.

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Thajsko, oficiálně Thajské království, dříve známé jako Siam, je země nacházející se ve středu Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. Thajsko 's pláže a ostrovy lákají miliony návštěvníků každý rok z celého světa. Každý, kdo se čtyřletým míry mohou získat zaměstnání jako učitel angličtiny v Thajsku.

Univerzity pro titul bakaláře Thajsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Thajsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář ošetřovatelství

St. Theresa International College
Kampus Denní studium 4 roky Červen 2020 Thajsko Nakhon Nayok

Naše Bakalářské ošetřovatelské Science programu zmocní vás učinit správná rozhodnutí pro zlepšení zdraví svých pacientů. Program pomůže vám získat všechny dovednosti potřebné pro vedení, podpora, léčba a rehabilitace pacientů vám sloužit.

Bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství

Rangsit University International College
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Thajsko Lak Hok

Chcete-li vytvořit bakalář inženýrství v biomedicínském inženýrství s dovednostmi v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti biomedicínského inženýrství pro vynalézání nových věcí, stejně jako je vlastníkem podniku v biomedicínském inženýrství.

Bakalář ošetřovatelské vědy (BNS) \ t

Rangsit University International College
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Thajsko Lak Hok

Je to 4 letý program. Program byl schválen a akreditován Thajskou ošetřovatelskou a porodní asistenční radou. Metody výuky a výuky probíhají převážně v angličtině. Během klinické praxe však bude studentům pomáhat při používání thajštiny pro pacienty, pokud je to vhodné, aby vyhověli potřebám klientů, a pro zahraniční studenty jsou k dispozici kurzy thajského jazyka navíc, aby si studenti mohli zdokonalit své znalosti thajského jazyka.