Filter
Bakalář
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Student, který chce léčit onemocnění úst, může chtít studovat zubní lékařství. Stomatologie zkoumá, jak udržet zdravé zuby, dásně a další části úst a jak tyto části interagují s tělem.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Stomatologie, Lotyšsko

University of Latvia

Učební osnovy pro zubní lékaře vedou k získání titulu zubaře a tvoří základ pro specializované vzdělávání nebo vědecké (PhD) studium. Cílem studijního programu je příprav ... [+]

Hlavní bodyMísto studie: Lotyšsko, RigaAkademický obor: Klinická stomatologieTyp: Vysokoškolský, plný úvazekJmenovité trvání: 5 let (300 ECTS)Jazyk studia: angličtinaOcenění: Profesionální (Doktor zubního lékařství)Akreditace: Studijní program je akreditovánPřehled

Učební osnovy pro zubní lékaře vedou k získání titulu zubaře a tvoří základ pro specializované vzdělávání nebo vědecké (PhD) studium. Cílem studijního programu je příprava kvalifikovaných odborníků s teoretickými a praktickými dovednostmi, které jsou vhodné pro zahájení samostatné praxe všeobecné stomatologie.

Studijní program byl vytvořen v souladu se směrnicí EU 2005/36 / ES o vzájemném uznávání kvalifikací zdravotnických pracovníků, přímo související s pokyny Asociace zubního vzdělávání v Evropě.... [-]

Lotyšsko Riga
Září 2020
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině