HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Singapur.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Singapur (新加坡) je městský stát v jihovýchodní Asii. Společnost byla založena jako britský obchodní kolonie v roce 1819, od nezávislosti se stala jedním ze světových 's nejvíce prosperujících zemí a může se pochlubit na světě "nejzaměstnanější port. Singapur má šest národních univerzit a jsou obecně dobře-pokládaný a láká zahraniční studenty z celého světa.

Univerzity pro titul bakaláře Singapur. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Singapur zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář Ošetřovatelství (Griffith University)

Kaplan Singapore
Bakalář
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Program Bachelor of Nursing (Top-up) poskytuje příležitost registrovaným zdravotním sestrám v Singapuru a okolních zemích, kteří se registrují v Singapurské ošetřovatelské kom ...

Čtěte více

Bachelor of Science (Hons) biomedicínských věd (udělený Northumbria University, UK)

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Kromě rozvíjení odborných znalostí a dovedností předmět-založené, zohlednění postupů přijatých v této oblasti na celém světě zajistí program je relevantní pro mezinárodní komu ...

Čtěte více