HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Rumunsko.

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Iasi Město již několik let kulturním centrem, umělecké, sociální a akademické života Rumunska. Město se nachází v regionu Moldávie a Rumunska má populaci téměř 300.000 lidí. Má 5 veřejných vysokých škol.

Univerzity pro titul bakaláře Rumunsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Rumunsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář vědy ve fyzioterapii (fyziokinetoterapie a lékařská rehabilitace)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Rumunsko Iași

Fyzioterapeuti: nezávislí a nezávislí odborníci se znalostmi, dovednostmi a kompetencemi, kteří jsou připraveni mít klíčovou roli ve zdravotních systémech při přijímání vlastních rozhodnutí.