Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Wiener Neustadt

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Wiener Neustadt

Master

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Rakouská republika se může pochlubit rozsáhlou politickou, vzdělávací a umělecké kultury. Geografie Rakouska také umožňuje pro všechny typy sezónních zážitků.

Toto město má bohatou historii vzdělávání. Austrálie je největší a první obchodní škola-Fachhoschule, stejně jako inženýrské centrum, Univerzita aplikovaných věd Wiener Neustadit se nachází zde.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Wiener Neustadt. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Wiener Neustadt. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Wiener Neustadt a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Wiener Neustadt a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Wiener Neustadt přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Čtěte více

Bakalářské Stárnutí Správa

Ferdinand Porsche Fern FH
Online forma Kombinované 3 let September 2018 Rakousko Rakousko Online Vídeň Wiener Neustadt + 2 více

Humboldt Bildungsges.mbH s on-line areálu ve Vídni je největší instituce distančního vzdělávání v Rakousku a má dobře-50 [+]

Tyto studie Interdisciplinární a praktické

Interdisciplinární orientace a metodické a didaktické design kurzu získají rozsáhlé znalosti a užitečné dovednosti.

Získají znalosti a porozumění

jev stárnutí, struktur, procesů a kontexty sociální a zdravotní, do vztahů mezi demografickými, sociálními a ekonomickými aspekty.

Zabývají se

Faktory ovlivňující zdraví a kvalitu života ve stáří, Politiky zaměřené na podporu zdraví a kvalitu života ve stáří, nové technologie pro podporu každodenního života starších lidí.

Získáte kompetence

Organizační a řízení změn, Projektové a procesní řízení, Rozhraní a správa sítí, Komunikace, zjednodušení a koučování Corporate governance. Pracovní příležitosti ... [-]