Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Portugalsko.

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Portugalsko

Master

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Portugalsko, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více

Bakalář vědy ve výživě

Atlântica
Campus forma Kombinované October 2018 Portugalsko Barcarena

Vědy o výživě jsou oblastí, která je pro komunitu aktuálně zajímavá. Existence diplomu v této oblasti v Atlântica přispěje k realizaci několika národních a mezinárodních výzkumných projektů. [+]

Popis předmětu

Vědy o výživě jsou oblastí, která je pro komunitu aktuálně zajímavá. Existence diplomu v této oblasti v Atlântica přispěje k realizaci několika národních a mezinárodních výzkumných projektů. Vědecká a pedagogická kvalita výuky umožní studentům dosáhnout solidního učení v této oblasti znalostí, připravit budoucí odborníky s dovednostmi v technickém a odborném vedení, všestrannost a schopnost pracovat v multidisciplinárních týmech.

Kurikulární struktura byla vytvořena s přihlédnutím k evropskému a mezinárodnímu kontextu, stejně jako Referenční příručka pro akademickou formu odborníka na výživu, aby byla zaručena nabídka a kvalita vzdělání odpovídající tomu, co se uplatňuje v nejlepších národních a mezinárodních univerzitách a uspokojit technických a vědeckých požadavků vyžadovaných pořadí výživářů, dosažení úrovně excelence a kvality. Je tedy zaměřena na vzdělávání odborníků na výživu s různými praktickými dovednostmi a snadným používáním nástrojů dostupných v oblasti výživy.... [-]